Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oy oy bu da küçük kuzumuz sağlıkla büyüsün gelissin inşallah ablacığım

Ay masallah canim yaaa
Annenlerde kalmaktada iyi edersin cnm biraz dinlenirsin sende ins
Demek minnakimiz kesin kiz sevsinler o kuzucuguuuu

Oyyy sanada kocaman bi masallahhh

Birdahaki kontrolede senin cinsiyet belli olur ayyy ne heyecanliii

Ne inadııı 2kutu bitirdim 2kutu daha yazdı. Oğlanda da 3 4 kutu içmiştim. İlacı içince sarhoş gibi oluyorum işte zaten sıfır iştah.işte ilaca rağmen kustum ben. 2 gündür kusmuyorum sadece inş artık geçe. Annemlere geldim biraz en azından yemek yapmam kokmaz biraz yerim hemde oğlanda yer, hemde dinlenirim valla hastalıklardan yoruldum 2 3 haftadır.

Ay masallah canim yaaa
Annenlerde kalmaktada iyi edersin cnm biraz dinlenirsin sende ins
Demek minnakimiz kesin kiz sevsinler o kuzucuguuuu
Çok süğol canımmm kızmış Valla kesin dedi bu defa, ay çok detaylı baktı renkli baktı gördüm herşeyi tam sağlıklı çok şükür bizden mutlusu yok Rabbim sana da Nasip etsin en yakın zamanda

Maşallah kuzuya annişe yedirmiyor ama kendi güzel beslenmiş prenses canım sağlıkla kavuşun
Allah razı olsun canım darısı sana da inşallahh valla ben az az yiyevildiğimi yiyorum. Hiç canım bişey istemiyor iştah yok. Kendi gelişimi geri kalmasın da inşallah bulantılarda gelir geçer bekliyorum,

Çok çok sukur cnm sağlıklı evlat sözünü duymak insana ne büyük dünya nimeti
Rabbim saglikla kolay doğumda nasip eder ins

Gözün aydın abla çok sevindim maşallah ❤

Oh ne güzel haberler geliyor bugün maşallah ❤

Ben içmedin gibi algıladım kuzum.. ilaçlar var ama mucize yaratmazlar demişti dr. Bunlar biraz çektiriyolar sanırım iyi olsunlar da. İyi yapmışsın annene gitmekle de evim evim diyebilirain:)

Abla senin ne zaman basladi bulantilar kacinci haftada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…