Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben içmedin gibi algıladım kuzum.. ilaçlar var ama mucize yaratmazlar demişti dr. Bunlar biraz çektiriyolar sanırım🤗 iyi olsunlar da. İyi yapmışsın annene gitmekle de evim evim diyebilirain:)
Aynen valla yaa 😊
Ah valla çektiriyorlar şimdiden🙈 15.haftada bulantı mı olurmuş 🙈
Neyse kuxmadığıma şükredip susuyorum, ilaçla idare ediyorum 2 3 gündür 🙏

Çok çok sukur cnm sağlıklı evlat sözünü duymak insana ne büyük dünya nimeti
Rabbim saglikla kolay doğumda nasip eder ins
Ah inşallah canım, bana ettiğin duanın aynısını sana Rabbim nasip etsin 🙏😍 gönülden ediyorum dua sizler için 🙏🙏 hepimiz belli yollardan geçtik, belli zaman bekledik, vakti gelince geldiler, şimdi sıra sizde peşpeşe duyucaz ben inanıyorum

Ben de 2 defa sabah sarı su çıkardım o kadar..
Aman aman artmasın abla inş azalsın bitsin. Benim11 haftaya kadar ara ara vardı, 1 2 kez kusmultum 11 den sonra coştum. Hele geçen hafta ne yediysem çıkardım boğazım tahriş oldu yemekleri çıkarırken 😑 neyse inş gelip geçecek bu günler bizde tadına varacağız hamileliğin 😁 doya doya yemek yiyip canımın bişey çekmesini özledim yaa.
Bir de ben bugün hep Hafif minik Bi yere toplanır gibi hareketler hissediyorum ara ara 😍 oğlanda 16dan sonra net hissetmiştim. Bu da hareketli olduğu için galiba erken hissetmeye başladım 🙈

Aman aman artmasın abla inş azalsın bitsin. Benim11 haftaya kadar ara ara vardı, 1 2 kez kusmultum 11 den sonra coştum. Hele geçen hafta ne yediysem çıkardım boğazım tahriş oldu yemekleri çıkarırken 😑 neyse inş gelip geçecek bu günler bizde tadına varacağız hamileliğin 😁 doya doya yemek yiyip canımın bişey çekmesini özledim yaa.
Bir de ben bugün hep Hafif minik Bi yere toplanır gibi hareketler hissediyorum ara ara 😍 oğlanda 16dan sonra net hissetmiştim. Bu da hareketli olduğu için galiba erken hissetmeye başladım 🙈
Ayy maşallahh kuzuşaa hissedebilirsin bence de.. 🤗

Ah inşallah canım, bana ettiğin duanın aynısını sana Rabbim nasip etsin 🙏😍 gönülden ediyorum dua sizler için 🙏🙏 hepimiz belli yollardan geçtik, belli zaman bekledik, vakti gelince geldiler, şimdi sıra sizde peşpeşe duyucaz ben inanıyorum
Cnm benim yaa allah razı olsun
Okadar samimi ve ictensinki gerçekten rabbim gönlüne göre versin ins😍

Bata son 5 🙈sabah test yaptim hic birsey yok daha erken mi bilmiyorum 🤔

Eklentiler

• 20190804_104617.jpg
    20190804_104617.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 56
  • 20190804_104617.jpg
    20190804_104617.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 63
Cnm ben net görüyorum ama iste hemen çıktıysa vardır kuruma ise biraz daha bekleyelim ☺☺ başka ne zaman yapacaksin
Çok sonra çıkmadı onu biliyorum ama tam ne zaman cıktı onu kestiremiyorum canım ya yarın sabah yapayım diyorum tekrar
Göğüslerim hic bu kadar şişmemişti ya acayip oldular arada bir de sızlama oluyor bir de ateşim hala aynı yüksek 🙈

Ben cevap verdiğimde testler yoktu yaa.. var bunda çizgiiii
Bilmiyorum ki abla daha 5 gün var ya çok kaptırmak istemiyorum ama aşağıya da yazdım göğüslerim çok fena şiştiler ya özellikle bugün anlamadim bir de ateşim hala yüksek seyrediyor senin de boylemiydi🙈

Bilmiyorum ki abla daha 5 gün var ya çok kaptırmak istemiyorum ama aşağıya da yazdım göğüslerim çok fena şiştiler ya özellikle bugün anlamadim bir de ateşim hala yüksek seyrediyor senin de boylemiydi🙈
Bende 4 kala falan ölçmeye başladım 36.6 36.7 36.8 çıkmış sonra da bırakmışım:) inşallah tutmuştur kan versene

X