Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm test markasının adı ne baya çizgileri iyi gosteriyo bende labaquik mi ne öyle bisey var 3 4 yine baslicam bende yapmaya 1 tane denemistim böyle iyi değildi sanki cizgiler

Cnm test markasının adı ne baya çizgileri iyi gosteriyo bende labaquik mi ne öyle bisey var 3 4 yine baslicam bende yapmaya 1 tane denemistim böyle iyi değildi sanki cizgiler

Bendeki de ondan cnm ben 50li olandan aldım defoluymus ama içleri kaymış ben 3 damla damlatmıyorum iki damla hafif damlamıyorum çok damlatinca çizgisi belli olmuyor çünkü bide yumurta kaliteligine gore koyuluğu artıyor sabahları eşime incir yediriyorum bende yarim alıyordum bitanede ceviz yiyordum

1 avuç fındık yiyicer canım enerji lazım azcıkında çikileta şehvet verir

Iki aydır hiç çikolata yemiyorum geçenlerde bitane minnak bise yedim hamileyken tek canımın istemediği seu oydu oda kalıcı kaldı Bende şükürler olsun valla bugün bide yarın kapanışı yaparım yeter gari gelecekse gelsin velet

Teşekkürler cnm bunu öğrendiğim iyi oldu bende 2 damla damlayatim

Canim benimde öyle olmuştu ama benimki sagliksizdi sonradan kürtajı oldum ams değerlerim sonra düzenli artmıştı bence seninse artar geç dollenme olmuş belliki
Canim benimde öyle olmuştu ama benimki sagliksizdi sonradan kürtajı oldum ams değerlerim sonra düzenli artmıştı bence seninse artar geç dollenme olmuş belliki
İnşlh bacım ya dediğin gibi olur hç umudum yok gibi pazartesi randevu aldım bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…