Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız naptiiiin catladinmi bugun

Dünkü testim en alttaki dün şimdi bugün yapamadim test dün ilişki olmadı bugünde son vuruşu yaptım dinlenmeye geçtim artık ama sağ kaşık ağrım geçmiyor çok ağrı var anlamıyorum ne oluyor yarın eşimle birlikte gitcez bakayım doktor bakarsa baktircam catlamismi diye

Eklentiler

• 20190804_155653.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 38
Cnm bu ay Bende yapiyorumda şimdi bu testlere göre pik dedigimiz olay 12.gunmu olmus oluyo
Sanki dünkü testin bioncekine gore daha koyugibi geldi bana bende pek anlamiyorumda
6.ve 7. Gün yaptım varla yok arası gibi benimkide erken catlarim ins yoksa testler boşa gidecek

Yarinda ins guzel haberler alirsin cnm agri belkide catladigindandir

Merhaba hanımlar H E E canım senin ovu testlerine baktim 29 ve 30 pik mis . Peki bu günleri sabah mi degerlendirmistiniz aklında kaldı mi acaba

Yapma 10.günü bekle ozaman ben 10.gün yaptım silikti 11.gün yapmadım 12.gün piki gördüm normalde 14.gün felan görüyordum bu ay erken oldu hamile kaldığım ay 17.gün çatladı mesela bi kaç fun bekle öyle yap istersen testlerini birzlaz bekledikten sonra buraya at sana söyleriz diğer arkadaşlarda yardımcı olur ilişki günlerini belirlersin

Bu ay corekotu yemeye başlamıştım 2 gundur de agri var belki erken olurda kaçırırimn diye erken başlamıştım cnm bugün yapmayacaktim seffaf akıntı olunca acabami dedim ama sanırım bikac gun sonra yapsam daha iyi olucak tsk cvp icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…