Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım 8 ay umutsuzluğa kapılmak için çok erken benim tam 1 sene sonra geldi bebişim :)
ama 1 seneyi beklemenize gerek yok içimiz rahat etsin derseniz sende eşinde kontrollerinizi yaptırın eşin sperm testi versin mesela.
doktorlar derse herşey normal olur bebişiniz emin ol olur allahın izniyle :) bize öyle dediler bak geldi lokumum :)

allah sizlerede nasip etsin tez zamanda :)

Amin canımm

Doktora gitmek için niyet aldık ama taşınınca araya kaynadı benimde kafam dağıldı
Çok yoğunlaşmışım regl gebelik bebek baya baya takmışım kafaya 🙁

Şimdi bizde.fit bir çift olmak için spora başladık 😅
İnşallah zamanı gelince geir yavrularımız 😍😍

14.gun canim bugün yarın vatlsr diye düşünüyorum ama hiç kimsede bu kadar pik görmedim için bana garip geldi gerçi daha dün doktora gittim kist felan olsa söylerdi heralde
Biraz daha devam et testlere kuzum, nerde oturuyodun sen yakınsan iş çıkışı test getireyim sana az kaldı yazmışsın

Screenshot_2019-07-08-14-08-05.png

Biraz daha devam et testlere kuzum, nerde oturuyodun sen yakınsan iş çıkışı test getireyim sana az kaldı yazmışsın

Düşünmen yeter canim benim ❤ ama avrupa yakasındaydım ben malasefki ya bie almak istmeiyorum bifaki ay takip yapmam kalmazsam hamilr az alsam yetisirmi onuda bilmiyorum hafta sonu girdi araya kararsız kaldım 🤔

Düşünmen yeter canim benim ❤ ama avrupa yakasındaydım ben malasefki ya bie almak istmeiyorum bifaki ay takip yapmam kalmazsam hamilr az alsam yetisirmi onuda bilmiyorum hafta sonu girdi araya kararsız kaldım 🤔
Yakın olsaydık ben sana getirirdim kuzum kaç tane istiyorsan kısmet değilmiş az al 10 lu falan olmaz mı?

sen ne için vermiştin kuzum kan ? o landıgını görmüşmüydün kürtajdan sonra ?

Dün ağrım var diye gittim doktora gebelik testi istediğini bilmiyordum dün bise gördü ama sonra asistans dedi tmm öyle kalsın dedi kan ve idrar isticem dedi söylemedi ne olduğunu şimdi gidiyorum sonucları öğrenmeye

Belirsizlik var kuzum temmuzun 16 sinde 33 tu 4 5 gün sonra adet oldum 5 gün sürdü emin değilim sıfırlanmış olması lazım ams bakalım kısmet pazartesiyi beklicem doktor yokmuş
Cnm umutlandıran istemem ama bayada olmus bence aifirlanmistir adette gormussun
Ben 280 degeeim 2 günde sonlanmisti kişiden kisiyede degisormi bilemedim
Ay bide varsa 14den yükselmesini beklerken 3denmi yukselmesini bekleyeceksin 😆😆😆

Mrb kızlar salı gunu beta 25.5 persembe 37 cıkdı sonuclar sizce normalmi son adet tarihim 29 haziran bi kimyasal yasadım yine aynısımı olcak diye rahat deilim pazartesi doktora gitcem rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun inşlh

Mrb kızlar salı gunu beta 25.5 persembe 37 cıkdı sonuclar sizce normalmi son adet tarihim 29 haziran bi kimyasal yasadım yine aynısımı olcak diye rahat deilim pazartesi doktora gitcem rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun inşlh
maalesefki biraz az artmış ama hemen kimyasal falan diyemeyiz.
yüzde 60 artış yeterli diyorlar neticede.
hayırlısı olsun inşallahhhh sağlıklı bir bebiştir:emir_bebek:

X