Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba cnm 😊 iiym cok sukur sen nasilsin. Napiosn?
Reglm yeni bitiyor. Halâ gel gitlerim var.kpss sonucumu bekleyip ona gore mi karar verim bebise yoksa amaan olursa olsn mu diorm. Akisina birakicm galiba😑

Bencede akışına bırakman en güzeli canım hakkında hayırlısı olsun

Bende bu aralar akışına bırakmış durumdayım 😍😍

G gamzeli_bebis cinsiyet icin ne zaman gitmeyi düsünüyosun? Maria26 Maria26 gecti beni bu konuda ben daha öğrenemedim 😂
kendi doktorum 16da çağırdı canım ama bn o kdr bekleyemem iş yerimin yanında bi hastane var haftaya pazartesi yada salı 13+4 yada 13+5 falanken gidcem tahmin almaya :KK70:
sen hala nası öğrenemedin göstermiyomu :KK70:

MAŞALLAHH Sıkıntısız hamilelik yaşadın darısı başımıza kuzumm... belli olmaz elbette bekleye de bilirsin 6 eylülü de geçebilir :) sağlıkla gelsin de kuzumm.. tamamdır her şeyi inşallahh :anne::KK200::nazar:
doktor en son ağustos sonu da olabilir demişti. tamam herşeyi bi çantaya dizmek kaldı :) bide kapı süsünü kendim yapıcam malzemeleri hazır onları birlestiricem. 1-2 siparisim var onları bekliyorum bitti sayılır. amiiiin darısı başınıza❤️

kendi doktorum 16da çağırdı canım ama bn o kdr bekleyemem iş yerimin yanında bi hastane var haftaya pazartesi yada salı 13+4 yada 13+5 falanken gidcem tahmin almaya :KK70:
sen hala nası öğrenemedin göstermiyomu :KK70:
Doktorlar tahmin bile etmediler ,agustos basi gidicem insallah gösterir kendini 😇

doktor en son ağustos sonu da olabilir demişti. tamam herşeyi bi çantaya dizmek kaldı :) bide kapı süsünü kendim yapıcam malzemeleri hazır onları birlestiricem. 1-2 siparisim var onları bekliyorum bitti sayılır. amiiiin darısı başınıza❤
maşallah kuzum Allah kullanmayı nasip etsin.. uyy kapı süsü de mi yapıcaksıın severimm kuzuyuu adı ne olucak kısmetse

Oyy oyy maşallah teyzesiii
Rabbim hayırla sağlıkla gelemsini nasip etsin ❤

Bende iyiyim canım taşınma telaşesi daha haka yerleşmeye çalışıyırorum
Derken bide talındıktan sonra bi seyahatimiz oldu

Şşmdikte kk da zayıflama yarışmasına katıldım
Daha enerjik hissediyırum inşallaj böyle devam eder 😄

Bebek işini çok şey yapmıyorım artık baya takıntılı hale gelmeye başalmıştıö

Şimdi Rabbime bıraktım o herleyin zamanını en iyi bilen 💟🌹💕
İyi yapmışsın kuzum, taşınma, seyahat, zayıflama falan derken biraz kafan dağılmıştır rahatlamışsındır. Bebiklerde zaten akışına bırakınca geliyor inan ki.. İnşallah tez zamanda hayırlısıyla gelir bebişin :dua: :dua:

dayanamayıp doktora gittim öğlen :KK70:
12+5 bugun ama usgye göre 12+6 yız doktor erkeğe benziyor bi kaç hafta sonra yine bakalım dedi :KK70:
benim kaderimde pembe tokalar değilde
kaynana olup gelinime bdv de konu açtırmak var sanırım :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
ay kendimi erkeğe alıştırsam iyi olcak gibi gerçi belki değişir ama bilmiyorum :KK70:

en kesin sonuç 16 haftada kendi doktoruma gidince olcak :KK70:

12+5 bugun ama usgye göre 12+6 yız doktor erkeğe benziyor bi kaç hafta sonra yine bakalım dedi :KK70:
kaynana olup gelinime bdv de konu açtırmak var sanırım :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
ay kendimi erkeğe alıştırsam iyi olcak gibi gerçi belki değişir ama bilmiyorum :KK70:

Kız sen cinsiyet partisi yapmayacakmiydin😅😅😅yanlış mi hatırlıyorum yoksa
Bende ikinci kizimda 10. Haftada ben sormadan dr erkeğe benziyo demişti 16. Haftada kiz olduğu kesinleşmişti 😍😍
Ama erkekler 12. Haftada kendini belli ediyo pempe tokalar için 2. Bebik şart gibi😅😅😅 burda yine test mest biseylerle başlarız artik😅

Yaa gittinmi 😂😂
Kızmı istiyordun çok

G gamzeli_bebis cinsiyet icin ne zaman gitmeyi düsünüyosun? Maria26 Maria26 gecti beni bu konuda ben daha öğrenemedim 😂
Valla yaaa nasıl öğrenemzsinizzzz 🤣🙈
En meraksız bendim, sağolsun Dr um daha 11+2 de pat diye söyledi 🙈
Hadi erkek olsa anlardım da 🙈
Ama bizimki maşallah çok rahattı bacakları açık duruyordu resmen poz verdi bak, kesnlkle erkek değil, %80 kız diye yapıştırdı 🙈😁 abisine kız kardeş gelecek dedi.
Bende Hee öylemi hayırlısı olsun dedim o şaşkınlıkla 🙈🤣 Dr demiştir aaa bunlar erkek istiyordu heralde 🙈

Ayyyy kız geldi mi sana pipili bebiş 🙈🤣 sona kaldın dona kaldın işte 🙈 şaka bir yana tabiki hayırlısı olsun kuzum, bak benim ilk oğlandı valla bir doğsun aşık olucaksın o da sana 😍

Valla yaaa nasıl öğrenemzsinizzzz 🤣🙈
En meraksız bendim, sağolsun Dr um daha 11+2 de pat diye söyledi 🙈
Hadi erkek olsa anlardım da 🙈
Ama bizimki maşallah çok rahattı bacakları açık duruyordu resmen poz verdi bak, kesnlkle erkek değil, %80 kız diye yapıştırdı 🙈😁 abisine kız kardeş gelecek dedi.
Bende Hee öylemi hayırlısı olsun dedim o şaşkınlıkla 🙈🤣 Dr demiştir aaa bunlar erkek istiyordu heralde 🙈
Bende bu zamana kadar doktor pat diye soyler bekledim. Anam bizim doktorlar meymenetsiz 😂 Agzindan kerpetenle zor laf alıyorsun. Ayrintiliya gidicekmisin sen?

X