Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaaarrr nasılsınız uzun zamandır giremiyorum muhabbetinizi özledim nasıl gidiyor
Güzel anneler bebekleriniz nasıl herşey yolundadır inşallah
Yeni hamile varmııı
G gamzeli_bebis H E H E dvtb dvtb @1609ece @Fatma KTL @Ogrtmnanne Brrk Brrk

Kızlar adı aklıma gelmeyen bi çok arkadşım var hepinize selamlar 🤗🤗
Nerelerdesin kız kaçak, kaybolma öyle ortalardan :63:

Nasıl olalım teyzesi iyiyiz çok şükür geçen hafta detaylı ultrasona girdik hiçbir sorun yok maşallah :nazar::emir_bebek: Sen nasılsın?

canım başka çocuğun varmı ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama
yani sen kafanı rahat tut yeter gerçekten bak
herhangi bir sıkıntı varmı pco yada benzeri
ya da eşinin değerlerine bakıldımı?
bunları yaptırıp temiz çıktıysa gerisini Allaha bırakmamız gerekiyor biliyorsun :KK200:
herhangi bi sıkıntımız yok çok şükür canım yaş dışında :KK200:

Kızlar iyi geceler.. Dişimden bahsetmiştim burda ağrı felaket diye. Bu akşam artık hüngür hüngür ağlamaya başlayınca dayanamadım gittim. Dolgumu söküp kanal tedavisi yaptılar 😔 doktor 3 aydan önce yaptırmasan daha iyi lokal anestezinin hiçbir zararı yok kanıtlanan ama kötüyse çok etkiliyorsa daha kötü olur yaptır demişti. Dua edin bana bir sıkıntı çıkmasın 😔 Yaptırdım ama işlem bittiğinden beri içim içimi kemiriyor
geçmiş olsun birşey olmaz Allahın izniyle inşallah :dua:

Kızlarrr çok fena hasta oldum bogazlar falan şişti yaz günü hiç çekilmiyo bi 15 gün sipariş almayıp dinlencem karar verdim
Geçmiş olsun canım benim de 1 haftadır boğazım bir tuhaf şiş mi değil mi anlayamıyorum, Allah şifa versin dinlen bol bol zencefille bal çok iyi geliyor haberin olsun

Geçmiş olsun canım benim de 1 haftadır boğazım bir tuhaf şiş mi değil mi anlayamıyorum, Allah şifa versin dinlen bol bol zencefille bal çok iyi geliyor haberin olsun

Çok sagol cnm benimde lenfler şişti acile gittim bogazlar komple iltihap olmuş çok soguk içmişsin dedi e benim işim mutfakta fırınla ocak arası mekik dokuyom sıcakladıkcada soguk suya yapıştım o yaptı galiba zencefil balı yapcam mutlaka

Çok sagol cnm benimde lenfler şişti acile gittim bogazlar komple iltihap olmuş çok soguk içmişsin dedi e benim işim mutfakta fırınla ocak arası mekik dokuyom sıcakladıkcada soguk suya yapıştım o yaptı galiba zencefil balı yapcam mutlaka
Yaz günü de hiç çekilmiyor, benim de bademciklerim sorunlu mesela bütün kışı şiş geçiriyorum çok iyi anlıyorum o yüzden aldırıcam hatta doğumdan sonra inşallah. Mutlaka dene kuzum zencefil balı çok iyi geliyor. Ilık şekersiz ada çayı da antiseptik görevi görüyor aklında bulunsun

X