Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 10. Gün yumurtlasam iyi olur aslinda😅😅denk gelir ozaman
Testte 20 tane almıştım az var elimde
Bakalım duruma göre kullanabilirim😆

Bat günümü bekliyorum canım ovulasyon testi yaptım en son ama geç kaldım onun icin sanırım birşey anlamadim pek bu ay tutmadiysa önümüzdeki ay ovu ile takip edicem inşallah 🙏
Inş tutmuştur cnm
Ovu testini sormustum😄 bende
Yenimi yumurtladin yoksa cizgi soluklastimi diye merak etmistim😊

Merhaba arkadaşlar,
Birşey sormak istiyorum. Benim pic 21. Gün olmuştu ama bugün 24. Gün ve tekrar koyuşlaşmış. Acaba yine mi yumurtlama oluyor😊

Eklentiler

• 9F6E386F-B919-4346-9362-CB1544C90D8C.jpeg
    9F6E386F-B919-4346-9362-CB1544C90D8C.jpeg
    104,6 KB · Görüntüleme: 37
Inş tutmuştur cnm
Ovu testini sormustum😄 bende
Yenimi yumurtladin yoksa cizgi soluklastimi diye merak etmistim😊
Inş canım bende anlamadım ki canım ya ilki daha belirgin kırmızı cıktı diğeri daha silik 🙈olaya ortadan girince daha mi geç yumurtluyorum acaba diye düşündüm ama eşime kalırsa tuttu tuttu diyor avuclarimin ici çok sıcak ateş takibi yapıyor kendince :KK70::KK70:

Merhaba arkadaşlar,
Birşey sormak istiyorum. Benim pic 21. Gün olmuştu ama bugün 24. Gün ve tekrar koyuşlaşmış. Acaba yine mi yumurtlama oluyor😊
Cnm ben pek anlamıyorum ilk kez kullanicam bu ay
Hangi günlerde deneme yaptin 😆sorması ayıp olmazsa
Bide acaba hamilelik olabilirmiki bazıları böyle ogreniyomusya kac günün kaldi

Inş canım bende anlamadım ki canım ya ilki daha belirgin kırmızı cıktı diğeri daha silik 🙈olaya ortadan girince daha mi geç yumurtluyorum acaba diye düşündüm ama eşime kalırsa tuttu tuttu diyor avuclarimin ici çok sıcak ateş takibi yapıyor kendince :KK70::KK70:
Ayy çok guzel bir ateş takip yontemi😅😅
Inş tutmuştur cnm yaaa 😍😍😍

Cnm ben pek anlamıyorum ilk kez kullanicam bu ay
Hangi günlerde deneme yaptin 😆sorması ayıp olmazsa
Bide acaba hamilelik olabilirmiki bazıları böyle ogreniyomusya kac günün kaldi
19-21 ve 22. Günler de deneme yaptık ama daha cok yeni hamilelik bile olsa hemen olur mu ki bugün 24. Günüm ve tekrar koyu çıktı

Cnm bugün başladım internetten baktım
12 yemek kasigi bala
10 tatlı kasigi çekilmiş corekotu
10 çay kasigi tarçın attım
Iyi karıştırdım katı kıvamlı macun gibi oldu
Hergün aç karna yada yemeklerden 2 saat sonra 1 yemek kasigi yenmeli diye yaziyo
Inş olumlu sonuçlar alırım
Denicekmisin sende
Inşallah guzel sonuçlara neden olur kürün canım Rabbim bu ay nasip eder bir bakmışsın 🙏

Cnm bugün başladım internetten baktım
12 yemek kasigi bala
10 tatlı kasigi çekilmiş corekotu
10 çay kasigi tarçın attım
Iyi karıştırdım katı kıvamlı macun gibi oldu
Hergün aç karna yada yemeklerden 2 saat sonra 1 yemek kasigi yenmeli diye yaziyo
Inş olumlu sonuçlar alırım
Denicekmisin sende

Ne zaman baslanıyo canm kullanmaya.? Adet gelirse günler uyarsa denerim canm haftaya c.tesi memlekete gidicem o zaman kullanamam ama bakalım. Tabi suan tek duam inşaallah regl gelmez de pozitif sonuc alırım inşAllah..

X