Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ya sorma ne çabuk geçti hiçbişey anlamadım ben başa saralım😂😂 bayramdan sonra akşam sabah bekleriz artık. biliyosun belli olmuyo bu işler 38-39-40 her an gelebilir😍
MAŞALLAHH Sıkıntısız hamilelik yaşadın darısı başımıza kuzumm... belli olmaz elbette bekleye de bilirsin 6 eylülü de geçebilir :) sağlıkla gelsin de kuzumm.. tamamdır her şeyi inşallahh :anne::KK200::nazar:

Kızlarrr çok fena hasta oldum bogazlar falan şişti yaz günü hiç çekilmiyo bi 15 gün sipariş almayıp dinlencem karar verdim
Geçmiş olsun canım bende 15 gün çektim nezle oldum boğazımağrıdı. Tabi ilaç falan alamadım, geçti çok şükür bitki çaylarıyla. Sende dinlen canım

Kızlar iyi geceler.. Dişimden bahsetmiştim burda ağrı felaket diye. Bu akşam artık hüngür hüngür ağlamaya başlayınca dayanamadım gittim. Dolgumu söküp kanal tedavisi yaptılar 😔 doktor 3 aydan önce yaptırmasan daha iyi lokal anestezinin hiçbir zararı yok kanıtlanan ama kötüyse çok etkiliyorsa daha kötü olur yaptır demişti. Dua edin bana bir sıkıntı çıkmasın 😔 Yaptırdım ama işlem bittiğinden beri içim içimi kemiriyor
Cnm benimde su ameliyat muhabbetimden dolayi cok arastirdim. Doktorum gebeyken ayagii kiran bagirsaklari dolanan vs birsuru kisi geliyor tabikide ameliyat oluyolar dedi yani cok ucuk ve zararli bi duurm degil bu

hoşgeldin canım nerelerdesin :) iyiyiz valla bende bi gelişme yok henüz cinsiyet öğrenmek için debeleniyorum :KK70: sen nasılsın ?

Bende iyiyim canım kk da zayıflama branşına geçtim 😄😄
Diyet spor başladık bakalım :)

Ayy ne zman öğreniceniz hadi hayırlısı
Allahım sağlıkla kavuşturusun birbirinizee

Nerelerdesin kız kaçak, kaybolma öyle ortalardan :63:

Nasıl olalım teyzesi iyiyiz çok şükür geçen hafta detaylı ultrasona girdik hiçbir sorun yok maşallah :nazar::emir_bebek: Sen nasılsın?

Oyy oyy maşallah teyzesiii
Rabbim hayırla sağlıkla gelemsini nasip etsin ❤

Bende iyiyim canım taşınma telaşesi daha haka yerleşmeye çalışıyırorum
Derken bide talındıktan sonra bi seyahatimiz oldu

Şşmdikte kk da zayıflama yarışmasına katıldım
Daha enerjik hissediyırum inşallaj böyle devam eder 😄

Bebek işini çok şey yapmıyorım artık baya takıntılı hale gelmeye başalmıştıö

Şimdi Rabbime bıraktım o herleyin zamanını en iyi bilen 💟🌹💕

X