Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aslında bende park yatak istiyordum yatak odama hemde bi yere götürürken alıp götürürüm diye ama hantal olması hem büyük hem de daha pahalı diye vazgeçtim gibi parkın 2. elini almak istemiyorum ama bu anne yanı olanlar daha pratik 6 aylık olana kadar onun 2. elini kullanabilirim geliyor
Evet canım anne yanı
aslında bende park yatak istiyordum yatak odama hemde bi yere götürürken alıp götürürüm diye ama hantal olması hem büyük hem de daha pahalı diye vazgeçtim gibi parkın 2. elini almak istemiyorum ama bu anne yanı olanlar daha pratik 6 aylık olana kadar onun 2. elini kullanabilirim geliyor
Benimki çok hafifti markasını unuttum şimdi ama katlanıyordh zaten küçük çanta oluyordu. Fiyatı da uygundu belki ilerde alırsam yine ondan alırım.

Kızlaaarrr nasılsınız uzun zamandır giremiyorum muhabbetinizi özledim nasıl gidiyor
Güzel anneler bebekleriniz nasıl herşey yolundadır inşallah
Yeni hamile varmııı
G gamzeli_bebis H E H E dvtb dvtb 1609ece 1609ece F Fatma KTL Lollapollosaa Lollapollosaa Brrk Brrk

Kızlar adı aklıma gelmeyen bi çok arkadşım var hepinize selamlar 🤗🤗

Merhaba cnm 😊 iiym cok sukur sen nasilsin. Napiosn?
Reglm yeni bitiyor. Halâ gel gitlerim var.kpss sonucumu bekleyip ona gore mi karar verim bebise yoksa amaan olursa olsn mu diorm. Akisina birakicm galiba😑

Fatma dersini çalışırken odaklanmazsin belki gelir minnos😍😍😍
Olur mu olur valla 😁 agustosun sonunda aciklancak sonuclar . Tam da bat haftama denk gelio. O zmna kadr kafaya gore takilirim. Sonucum iiyse bebis calismasina full dewam 😁 ii deilse de sene sonunda baslarim

Kızlar iyi geceler.. Dişimden bahsetmiştim burda ağrı felaket diye. Bu akşam artık hüngür hüngür ağlamaya başlayınca dayanamadım gittim. Dolgumu söküp kanal tedavisi yaptılar 😔 doktor 3 aydan önce yaptırmasan daha iyi lokal anestezinin hiçbir zararı yok kanıtlanan ama kötüyse çok etkiliyorsa daha kötü olur yaptır demişti. Dua edin bana bir sıkıntı çıkmasın 😔 Yaptırdım ama işlem bittiğinden beri içim içimi kemiriyor

X