Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa sormacnm bisuru eltiyiz 2 oda kocayla bile aynı ortamda bulunamiyozki bırak aynı odada uyumayı ve asiri sinirlerim gozukuyo orda
ayy ne güzel hayal etmiştim halbuse yazzıııkk gidecüük güzelim yumurtalar boşaaa.. ee aynı dönemde gitmek zorunda mıydınız ki?

aa hayırr sessizce değil katılarak devam et.. akışa bırak o konuda haklısın..üstüne düşünce de biraz erteliyoruz kuzum... zamanını bekliyor sadece.
ne diyeyim neye katılayım kuzum hamile değilim sizinle an itibariyle paylaşacağım ne olabilir ki? sadece sevinçlerinize ortak ederseniz mutlu olurum o kadar

1,5 yıllık evliyim canım ben bi düşük bi kimyasal yaşadım 5 aydır yeniden olmasını bekliyoruz
Aaa cnm üzülme hem daha yenisin hemde gebelik gecirmissin ins en yakın zamanda tekrardan saglikla hamile kalirsin

ne diyeyim neye katılayım kuzum hamile değilim sizinle an itibariyle paylaşacağım ne olabilir ki? sadece sevinçlerinize ortak ederseniz mutlu olurum o kadar
sadece gebelik konuşulmuyo ki burada... hepimiz bir aradayız biliyorsun.. sen sohbet aç mesela :)
sevinçlerimize ortak ol tabiki inşallahh biz de senin sevincine ortak olalım kuzum.

Kız bende değilim olsun
Önceden bu arkadaslarda değildi ne olacak sanki yazisiyoz iste seviniyoz bazen uzuluyoz ...
Ins yakın zamandada senin guzel haberinle seviniriz cnm
Bende bu corekotu incir vs denemek istiyorum sand denesen bu tarz şeyler bu süreçte burda bizimle olsan

Kizlar bide çatlama mevzusu konuşulmuş bu baya kişiye ve aileye bağlı ne surerseniz sürün catlayacaksaniz catliyosunuz malesef

herşeyi denedim kuzum ben :)

canım kaç yaşındasın dvtb
umutsuz olma
artık yaşla falan hiç ilgisi kalmadı böyle şeylerin
ne kadardır deniyorsunuz

canım başka çocuğun varmı ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama
yani sen kafanı rahat tut yeter gerçekten bak
herhangi bir sıkıntı varmı pco yada benzeri
ya da eşinin değerlerine bakıldımı?
bunları yaptırıp temiz çıktıysa gerisini Allaha bırakmamız gerekiyor biliyorsun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…