Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaten bütün kiloları eritirler bücürler kuzum bana balık yagı dedi onu kullanıyorum bol bol meyve ye dedi başkada senınle aynı seyleri dedi. Seninkinin kilosu gayet güzel zaten haftalık kılo alırlar Kız çok kilolu olursa doğum zor olur 3 buçuğu gecsın yeterli

Selam canım, ikili test yaptırmamıştım ben, yerine başka test yapılmıştı, hiç bilemiyorum o yüzden, Rabbim kalbindekini versin sağlıkla

Ben yaptirmadim hemşerim ama sonuçlarında hiçbir sıkıntı gözükmüyor hayırlı olsuun Kız erkek olayina yaptıranlar bakalım ne der

Doktorum da dönebilir dedi o yüzden biraz rahatım. Sağlıklı olsunda sezeryanda dünyanın sonu değil ki çoğu kişi ilk tercih olarak sezeyanı istiyor. Sadece ilk tercihim normal doğum yoksa bebek nasıl isterse öyle doğacak Hanım efendinin keyfine kalmışız

Doktor benimkini 3 kilo doğar bu bebiş dedi.9.haftada cinsiyeti de söylemişti kız bu diye, o yüzden adamdan cekiniyorum tutar mı tutar. 3 dogsa odemlerinden sonra 2 kusure dusucek Yoksa 3,5 candır hedeftir Balık yağı gerek görmemişti bana ama faydalıdir muhakkak

ohh ya 9. haftada cinsiyet öğrenin bizde burda kıvranalım nalet kadın yüzünden 16. haftada söylicem dedi

Ben park yatak aldım canım daha kullanışlı diye. Valla herşey çok pahalı alınmıyor ki

aslında bende park yatak istiyordum yatak odama hemde bi yere götürürken alıp götürürüm diye ama hantal olması hem büyük hem de daha pahalı diye vazgeçtim gibi parkın 2. elini almak istemiyorum ama bu anne yanı olanlar daha pratik 6 aylık olana kadar onun 2. elini kullanabilirim geliyor

ohh ya 9. haftada cinsiyet öğrenin bizde burda kıvranalım nalet kadın yüzünden 16. haftada söylicem dedi
Geliver gari hemserin baksın burda Yurtdışından bir hamile gelmişti,orda da cinsiyet geç soyleniyormus,burda devlete gitmiş ilgilenmemisler.Dedim Argun derdine çare olucak, pat soyler,kadının oğlu olucagini ondan dakikalar sonra öğrenen ilk kişi olmustum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…