Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum uzun zamandır kullanıyorum bugün sordum doğuma kadar devam et dedi.Eltimin ki 2300gr doğdu çocuk yeni toparlanıyor 2 ay olucak neredeyse 3 az inşallah en az 3 buçuk olur

Canım ben park yatağı 300 aldım mağazadan. Benim yatak odası büyük olduğu için büyüklüğü sorun olmuyor ama öyle aşırı yer kaplamıyor

kız hemşerim haftasonu kırklarelindeydim bilsem giderdim

Kızlar ya iki gündür alt karnımın tam ortasında karin bolgesinin bittigi yerde böyle birşeyler oluyor nasıl anlatsam hani bebeğin kalp atış sesini dinlerken arkadan bir ses gelir ya haşir huşur yani o duruma benziyo dün eşime söyledim o da dinledi evet tutmuş bak diyo içerde çalışma var yasayan var mi ya böyle birşey

İnşallah belirtin mide bulantisidir ve yarın regl gelmez canım Benim test yapmadan önce dikkatimi çeken şey koku hassasiyetiydi, ve eşime sinir olmak,normal zamanlarda hoş gördüğüm şeylere

Yarın gelmese de sonraki günlerde gelecek Ovu yaptım onda bile hiç birazcık olsun koyuluk yok Ben normalde de kokuları çok sevmem ve sinirli yapıya sahibim o yüzden o tür şeylerden hic anlamam sanırım.

Kızlar doktorum benden tekrardan kan testi yaptır demişti ama tam içerik bahsetmedi bugün aile sağlığına gittim ordaki doktorda vitamin değer testlerini tekrar yaptırmana gerek yok onlar zaten kısa zamanda değişmiyor sadece tsh kan şekeri ve idrar testi yazdı sizde bu testleri tekrar yaptırdınızmı

Bide duvarda asılıydı bunuda ordan çektim

Bence tuttu seninki benimde tam dediğin yerde ağrı olmuştu..❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…