Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Böyle güzel örneklere ihtiyacım var 😍 Nihayetinde isteğe bağlı sezaryen hakkında bir şey düşünmüyorum.Zorunlu olursa da başkasının olumsuz hikayeleri,uyarilariyla o anı yasayamamak, bebeğe kavuşma heyecanına gölge düşmesi yaşamak isteyeceğim son şey olur 😍Ne güzel ki başarıyla atlatmissin, ben de nazlanmicam inşallah ya.7.ayimda taşınma yerlesme işlemini çok şükür Allah'a esimle tek başımıza yaptik, kimseden yardım beklemedik.Dogum ve sonrasında da başarılı oluruz inşallah 😊
Sen hep beni aklına getir o zaman canım hep güzel örnekler oku boşver nazlı hanımların 1 ay sürüyor sezeryandna iyileşmeleri 🙈 güçlüysen eğer sen ebsnim gibi en fZla 1 haftaya toparlanırsın aman millet ne ameliyatlar geçiriyor bizimki en güzel ameliyatı sonuçta, 😍 doğumun iki şeklinin de sonu güzel 😍 ona odaklanın her zaman bir şekilde doğacaklar zaten

Bebe yağı sürüyorum ben abla doktorum öyle önermişti
Bende oğlanda hep bebe yağı sürerdim. Ay şimdi bulantılardna daha bişeye fırsat olmadı 🙈🙈 hatta aktardan doğal yağ karışımı yaptırmıştım. Badem yağlı falan. Ben 39.kadarsofır çatlak. 39dan sonra 3 günde çatladım davul gibi karnımla 🙈🙈🙈

Bizim baba koydu oglumun ismini 9 ay karnimda taşıdım benim söylediğim hic bir ismi beğenmedi Beyazıt olacak dedi noktayı koydu abla :KK70: :110:
Öyleler maalesef.. biz de ilkinde ben koyacam dedi bende olmaz öyle şey dedim neyse sonra kız olursa ben erkek olursa sen dedi öyle anlaştık.. kız oldu esin koydu:) şimdi kesinlikle karışmıcaksın diyorum biz kızımla koyucaz diyorum ama yok o olmaz bu olmaz diyo yine fikir beyan ediyo🙈😆

Maria26 Maria26 Aynen katılıyorum canım sana bende aynı senin gibi bir gün yatmadım kimseye de vermedim oğlanı herşeyiyle birebir ilgilendim tek zor olan şey sezeryanda ilk ayaga kalkma anı o biraz zorluyor sonrası rahat yatmak isteyen normal sezeryan dinlemez yatar zaten 😊

Bizim baba koydu oglumun ismini 9 ay karnimda taşıdım benim söylediğim hic bir ismi beğenmedi Beyazıt olacak dedi noktayı koydu abla :KK70: :110:ama ikinci nasip ederse Rabbim ben koyucam kararliyim bu sefer
Aynen bizde de öyle. Son ana kadar ismi belliydi, sonra bir anda ben istemiyorum. Dedi ve ilk ismi o koydu, ikinci kısa ismini de ben takmıştım. Valla şimdi biz ortak 2 3 isim seçeriz kağıda yazarız, oğlan seçsin kardeşinin ismini 😍 hatta sorsrız yada hangisini istersin diye. Bizimki gerçi kız olucak diyince ağlıyor 🙈 ben erkek kardeş istiyorum diye bu aralar 🙈🙈

Öyleler maalesef.. biz de ilkinde ben koyacam dedi bende olmaz öyle şey dedim neyse sonra kız olursa ben erkek olursa sen dedi öyle anlaştık.. kız oldu esin koydu:) şimdi kesinlikle karışmıcaksın diyorum biz kızımla koyucaz diyorum ama yok o olmaz bu olmaz diyo yine fikir beyan ediyo🙈😆
Aynen abla ya kenardan kenardan ihh güzel değil diyorlar insanin icine de sinmiyor ya koyacağı isim çok giciklar😅

Ayy inşallah abla, benim 11 de galiba randevu. Valla canım zerre bişey istemiyor. Ne yesem bulanıyor. Peynir ekmek muz, böylekuru şeyler, sulu etli yemek yapamıyorum da görmek de istemiyorum. Oğlana yapınca bütün gün kusuyorum kokusundan. Çocuğa da hep aynı şeyler yedirmekten sıkıldım. Alıştım hep ona et sularıyla yemek yapardım, şimdi hiçbişey yapamıyorum 😑 kimseden yardım almak da istemiyorum idare etmeye çalışıyorum. Eşim izindeydi bugün başladı işe. Valla kuduyemiş yiyemiykrum, meyve yesem çıkarıyorum, tatlı yesem öyle, hep kuru tuzlu yigprum basit yağsız şeyler. Vitaminleriçiyorum işte zorla, en son dün gece çıkardım yani saati de yok.. Sabır diyorum bakalım bslki bu haftadan sonra azalır diyorum inşallahh iştahım gelse de azcık kg alsam diyorum 🙈🙈😁 kimse anlamıyor hala hamile olduğumu, bende söylemiyorum sadece aileler biliyo.
benimki de 12de sanırım..:)
geçen de esin krep istedi ben yaparım dedi, ama yağını fazla koymuş babası da kızdı ocakbaşında tek bırakma falan diye bende ona söylendimm kokusu gitmedi burnumdan kaç gün.. ama ne söylenme bir daha bana söylenemez :KK70:
kaç kiloydun kaç oldun?

Maria26 Maria26 Aynen katılıyorum canım sana bende aynı senin gibi bir gün yatmadım kimseye de vermedim oğlanı herşeyiyle birebir ilgilendim tek zor olan şey sezeryanda ilk ayaga kalkma anı o biraz zorluyor sonrası rahat yatmak isteyen normal sezeryan dinlemez yatar zaten 😊
Aynen öyle canım 😊 anneye bağlı ve ağrı eşiğine bağlı Kesinlkle.

Bende oğlanda hep bebe yağı sürerdim. Ay şimdi bulantılardna daha bişeye fırsat olmadı 🙈🙈 hatta aktardan doğal yağ karışımı yaptırmıştım. Badem yağlı falan. Ben 39.kadarsofır çatlak. 39dan sonra 3 günde çatladım davul gibi karnımla 🙈🙈🙈
Yaa inşallah çatlamam mariam, korkuttun şimdi :KK43:

kızlar ikili sonuçlarım çıkmış bilenler yorum yapabilirmi benim anladıgım kadarıyla sorun yok ama :KK70:
bide şu free beta hcg değerine göre cinsiyet tahmini olayı doğrumu yaptıranlar yazabilirmi :KK70:
50 altı erkek 50 üzeri kız diyorlarya :) benim 33.5 cıkmış :KK70:

dombili_xl dombili_xl nedemistimkibenn nedemistimkibenn Maria26 Maria26 yaptırdınızmı siz 2li :KK70:

Eklentiler

• CYYRE0842[1].JPG
    CYYRE0842[1].JPG
    116 KB · Görüntüleme: 39
benimki de 12de sanırım..:)
geçen de esin krep istedi ben yaparım dedi, ama yağını fazla koymuş babası da kızdı ocakbaşında tek bırakma falan diye bende ona söylendimm kokusu gitmedi burnumdan kaç gün.. ama ne söylenme bir daha bana söylenemez :KK70:
kaç kiloydun kaç oldun?
Hee eşler bazen anlamıyorlar valla hamile olduğumuzu unutuyorlar bence.. Valla abla 62 63 tüm öğrendiğimde en son Dr Da tartıldım 11.haftada 63tü, geçen evde tartıldım 63 tü 🙈 tartı bozuldu şimdi ama Kesinlkle almamışımdır. 3 5 günde Sadece karnım şiş diğer heryerim aynı duruyor.

Yok yok genetik kuzum bu anne abla teyzefalan bunlarda varsa sende de olur az da olsa. Yoksa lierac da sürmüştüö ben ne bulsam sürüyordum valla yinede oldu.
Anneannem dahil anne tarafında teyzelerimde annemde falan yok çatlak kuzum, inşallah bende de olmaz. Lierac bende de var ama sürmeye kıyamıyorum son zamanları bekliyorum kullanmak için :KK70:

Ben krem kullandım ama karnım çok büyüktü ve baya çatladım malesef ama hic krem kullanmayıp catlamayanlarda var canım
Yok yok genetik kuzum bu anne abla teyzefalan bunlarda varsa sende de olur az da olsa. Yoksa lierac da sürmüştüö ben ne bulsam sürüyordum valla yinede oldu.
annem teyzem çatlamış ben çatlamadım kızlar.. badem yağı sürdümdü karnıma ama devamlı değil.. acı mı tatlı mı onu da hatırlamıyorum :) inşallahh bunda da çatlamam :)

X