Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dongun kisaymis Bana 30-31 çok uzun gelirdi
24-25 gün için ovulasyon geride kalmış gibi duruyor ama belli de olmuyor,hiç gününü sasmayan reglin geç geleceği tutar.35 güne varan uzamalar yasadim.En sagliklisi adet bittikten iki üç gün sonra ovulasyon testlerine başlamak,koyuluklari kiyaslamak açısından daha sağlıklı olur.
Tabi inşallah buna gerek kalmadan bu ay mucizen seninle olsun

Ovulasyon zamanında yiyince zararı mı oluyomuş ki? Teşekkür ediyorum vakit ayırdığın için:)) :* peki keçi boynuzu kurunu nasıl yapayim?
Ovulasyondan sonra düşüğe engel olabilir yazıyordu sitelerde canım. Bende hemen bırakmıştım. Keçibpynuzu da şimdi yazdım üstte :)

Evet çok kısa bir ay da iki defa regl yaşadığım zamanları bilirim hep duzenli erken geliyor ama geç kalmıyor sagolsunbakalim onumuzdeki ay dediğin gibi yapicam çok sağol güzel dileğin için inşallah

Ya aslında bu ay takip etmedim önümüzdeki ay ovu yapacaktım dün şiddetli ağrım oldu yumurtlama ağrısı mi dedim ondan dünle bugün yaptım dünü de degerlendirmedik ağrım vardı
Canım sen teste devam et bakalım 2 3 gün daha, silinirse dün olmuş olabilir ama ağrıların Varsa bence daha olmamış Ovulasyon. Belki akşama koyulaşır tetsin bolsa 7 8 gibi bir daha yapsana testi

Günaydın kızlar
Benimde 2 günüm kaldı
Test yaptım ama birşey yok
Zaten ağrılarım da başladı
Bu ay da olmadı yani anlayacağınız
Kısmet❤

inşallah süpriz olur cnm ama olmazsa lütfen üzme kendini bidaha yaşarız aynı heycanları fazla uzun zaman sürmedikçe o heycanı yaşamakta güzel birde erken gebelik denesene

Ovulasyondan sonra düşüğe engel olabilir yazıyordu sitelerde canım. Bende hemen bırakmıştım. Keçibpynuzu da şimdi yazdım üstte :)
Peki bu keçiboynuzu kuru kaç gün uygulanacak abla? Kaynattiktan sonra atıyor muyuz

Canım sen teste devam et bakalım 2 3 gün daha, silinirse dün olmuş olabilir ama ağrıların Varsa bence daha olmamış Ovulasyon. Belki akşama koyulaşır tetsin bolsa 7 8 gibi bir daha yapsana testi
Aslında olabilir testim yok ama alayim bugün bende merak ettim sağol canım

Gittim kuzum çok şükür hersey yolundaymış Ters olduğu için hareketleri kısıtlıymış ayağıyla başını tutuyordu hanım efendi Hepınize çok tesekkür ederim Brrk can09e Birde uzun boylu kervanına bizde katıldık bizim kızda baya uzunmuş ve esnek

hadi gözün aydın kuzumm.. Sağlıkla kucağına al inşallah

Benimki 26.haftada 34 cmdi.Normale göre uzun sayılırız bizim kızdan da aynı performansı bekliyorum ya
Ters olduğu için derken baş aşağıda mi yukarıda mı canım? Eğer yukardaysa yavaş yavaş hazırlık yapıyordur aşağıya dönebilmek için

Gözün aydın kuzumm, hiç üzme kendini böyle şeyleri takma kafana çok mu takıldın o zaman git doktora rahatla sakın kurma Manken doğurucaz manken

Kızlar ben beşik için park yatak düşünüyordumda oda içinde beşik heves ediyordum daha sora chicco nun anne yanı sallanan bu beşiklerini gördüm yanıma bundan alayım odasına da ikea sundvik beşik alayım diyorum anne yanını 2. el düşünüyorum yarı fiyatına hatta bulursam beşiğide 2. el düşünüyorum kendi evime geçince hem yaş ta alır ozmn odasını yeni tam takır yaparım diye düşünüyorum

için rahatlamıştır cnm maaşallah fıstığa :)

9.hafta icindeymissiiin Hey gidi,yakında cinsiyet tahmini de duyarız insallah
yaa evet kuzumm büyüyoruz inşallaahh:) valla hey gidi :))umarım bu da erkenden belli eder:)
sen nasılsın siz de büyümüşsünüz maşallahh.. ben 28,29 haftalardı alışverişini yapmıştım.. sen ne durumdasın kuzu?

anne yanı olarak bende bunlardan istiyorum :)
ama odasına beşik almıcam kuzenimin 1 yaşındayken oğlu kalkıp sarkmaya başladı beşikten o yüzden değiştiriyo şimdi.
odasına montessori tarzı yatak alıcam 6-7 aylıkken başlar orda yatmaya allah kısmet ederse tabi :)

odası boş onu bekliyo zaten

Çok hayretle geçmişe bakıyorum Burda adım adım testlerimiz, heyecanimiz, güzel haberlere ortak oluşumuz, diğer ayı bekleyiş sureclerimiz..Olmicak herhalde diye pes edislerimiz Çok şükür bugunumuze yaEvet erken belli etsiin minikcigin inşallah,kuzunun haberi var mı kardeşi olacağından Diğer kontrolün ne zamana
Ben de evden taşındım,yenisine yerleştim derken dün bugün rahat nefes almaya başladım.Yasadigim şehirde alışveriş imkanı yok diye,liste hazırlayıp netten sipariş ediyorum Yarıdan fazlası bitti inşallah canim, ama tabi daha beşik olayına hiç girmedik Doktor artık 3 haftada görmek istedi diye haftaya yine kontrol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…