Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bende odasını yapmayı heves ettiğim için birde 6 aydan sora ayırmayı düşünüyorum oyüzden beşiğide olsun istedim 1,5 yaşı çıkarsın yeter ama bu beşiklerde canım boyu ayarlanabiliyor 1 yaşındaki bebeğin o korkulukları çıkması pek olası değil eğer yatağı yüksekte ayarlıysa ordan kalkması tabi mümkün

valla kuzeniminki hangi model bilmiyorum ama bayaa uzanıyo bizim sıpa düşcek gibi

Başı yukarda canım oturur pozisyonda eğer değiştirmezse pozisyonu normal doğum olamazmış Maşallah sizde uzun boylusunuz

Canım benim oglan 3 yaşına kadar beşikte yattı hic de dusmedi çok şükür çok da hareketli bir çocuktu bana yatamaz 9 aya kadar ancak yatar dediler ama sen zaten onun uyanış saatlerini biliyorsun sesine odaklı bir hayat oluşuyor

Ben park yatak aldım canım daha kullanışlı diye. Valla herşey çok pahalı alınmıyor ki

Siz şimdi konuştukça aklıma geliyor beşik alışveriş o zamanlar daha yeni evlenmişiz pek durumlar müsait değildi herşeyi kısıtlı yapabilmiştik büyüklerden yardım eden de olmadı içimde kalan ne ukteler neler var oglusuma yapmak isteyip de yapamadigim ama büyürken eğitimi olsun her türlü arayı kapattık elhamdülillah o yüzden eğer durumlar varsa kendinizi kısıtlamayın derim içinizden neyi nasıl yapmak geliyorsa yapın gitsin

Hareket alanı kısıtlandıkca onceki kadar siddetli hareket edemez fikrimce. İciniz ferah olsun

Evet evet neler yaşandı kuzumm.. şükür bugüne.. sağlıkla kucağımıza alalım amiinn.. allah bekleyene de hayırlısıyla kavuştursun..
Olur tabi yavaş yavaş biter hazırlıkların.. belli bir siten var mı nerede bulursan ordan mı?

Abla maşallah kuzuya 9 haftalık olmuş güzel güzel büyüsun insallah sende durumlar nasıl abla

Kıyafet,zıbın, battaniyeleri, anne&bebek cantasi gibi seyleri e bebek,cıvıl den aldım.İsimli ayrı seti uni diye başlayan bir site var,ordan yaptiricam ama süresi uzunmus diye bayram sonrasına kalicak Küvet,fileyi hepsi buradadan.Bakim setlerini Mustela ve Dalin,göğüs kremi,göğüs kalkani vb başka bir siteden aldım.Onu da burdan yazmiyim bilindik değil diye reklam olmasın Tarak,tırnak makası,burun aspiratöru,kendime ıvir zıvır da diğer eksikler diye bayram sonrasına bıraktım ama hepsiburada olur,kargosu buraya sıkıntısız diye canım isim veremedigim siteleri de ihtiyaç halinde özel olarak diyeyim
Şuan daha çok eksigim varmış gibi hissettim ama hep küçük seyler ya.Ne kadar alsakta bitmiyor sanki

Merhaba kızlar nasılsınız.?
Aniden mide bulantısı yaşayıp çıkarıp sonrasında hamile olduğunu öğrenen var mı acaba?
Gece yarısı şiddetli bi bulantıyla uyandım çıkardım sonrası olmadı tabi (insAllah da olmaz) adet günüm yarın bi acaba oldum ama sormak istedim yaşayan var mı acaba diye.?

Gerçekten bitmiyor çok şükür ben bitirdim ama sanki hep eksik birşeyler varmış gibi hissediyorum Kendi alışverişini de aksatma hastanede sana lazım olurlar. İnşallah bayramdan sonra hastane çantasını hazırlayacam inşallah

İnşallah değişir çünkü normal doğum istiyorum Kuzum benimki uğraştırmayı sevdiği için yeri dar olduğundan değil Sen neler yapıyorsun isim buldun mu? Kaç kilo aldın
Eşim isim bulmus kendince, ben hala net bu diyemiyorum canım 7 kilo aldım
Bence fazla, ama gostermedigim için şansım var sanirim.Yoksa kuzenim ikiz gebelikte 12 kilo almisti Sen de durumlar nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…