Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah dediğiniz gibidir canım Mutlaka sizede haber veririm çok sagolun
Canım benim oglan da öyleydi karnimda biraz iri bir çocuktu öyle çok hareket etmezdi sadece bir yana topalnirdi öyle anlardım hareketini bir de artık çok hızlı büyüyorlar yerleri de kalmadı ki o yüzden sakın ol güzel sağlıklı haberlerle gel inşallah

Ovulasyon zamanında yiyince zararı mı oluyomuş ki? Teşekkür ediyorum vakit ayırdığın için:)) :* peki keçi boynuzu kurunu nasıl yapayim?

Günaydın kızlar
Benimde 2 günüm kaldı
Test yaptım ama birşey yok
Zaten ağrılarım da başladı
Bu ay da olmadı yani anlayacağınız
Kısmet❤

Eklentiler

• 6F20E7ED-F551-467F-AC5C-2908D0655F81.jpeg
    102,2 KB · Görüntüleme: 38
  • 53505785-8A8F-4467-95C1-9A2417D88DA3.jpeg
    73,9 KB · Görüntüleme: 31
  • C6CCE459-016C-4371-93BB-08C1472F80EF.jpeg
    76,1 KB · Görüntüleme: 36
Günaydın kızlar
Benimde 2 günüm kaldı
Test yaptım ama birşey yok
Zaten ağrılarım da başladı
Bu ay da olmadı yani anlayacağınız
Kısmet❤
aynı gölge kaç gündür çıkıyor testlerinde kuruma çizgisi sanırım çünkü bundada gölge var
hayırlısı önümüzdeki aylara bakıcaz inşallah bebişiniz tez vakitte gelir

aynı gölge kaç gündür çıkıyor testlerinde kuruma çizgisi sanırım çünkü bundada gölge var
hayırlısı önümüzdeki aylara bakıcaz inşallah bebişiniz tez vakitte gelir
teşekkür ederim canım iyiki varsınız gerçekten hepiniz
bakalım 2 gün kaldı diğer programa göre de 3
varsa vardır kendini beli eder adetse de bebekse de
beklemekten başka çare yok

teşekkür ederim canım iyiki varsınız gerçekten hepiniz
bakalım 2 gün kaldı diğer programa göre de 3
varsa vardır kendini beli eder adetse de bebekse de
beklemekten başka çare yok
aynen canım inşallah vardır da gizleniyordur bebiş
geç döllenmedir belki.
adet gelmediği sürece hep ihtimal var :)

bekleyip görcez 2-3 güne hayırlısı olsun hakkında :)

Kızlar bir el ativerin simdi yumurtlamam bitmiş mi ben anlamadim silik çizgi ne demek bu testi bu sabah yaptim

Eklentiler

• 20190730_102645.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 42
Bu da dünkü ovu testiydi

Eklentiler

• 20190729_182710.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 34
Emin olamadım siliniyor da olabilir, daha hiç koyulaşmamışta olabilir, biraz geç başlamışsın kuzum, birkaç gün daha devam et ovü testlerine anlarız
Ya aslında bu ay takip etmedim önümüzdeki ay ovu yapacaktım dün şiddetli ağrım oldu yumurtlama ağrısı mi dedim ondan dünle bugün yaptım dünü de degerlendirmedik ağrım vardı

Kızlar bir el ativerin simdi yumurtlamam bitmiş mi ben anlamadim silik çizgi ne demek bu testi bu sabah yaptim
Benim döngüm 30-31 gündü normalde.İlk ay 18,19.gunden sonra umudu kesip daha ovulasyon yapmamistim başka olumsuzluklarla,o ay adette geç gelmisti meğer ondanmis.
Diğer ay normal dongume göre 17.gunde koyuluğu yasadim ve öncesi çok belirti vermedi gibi.Sabah koyulaşır gibiydi,gecesi tam koyu.Ve o koyuluk 1 gün civarı sürmüştü.
Son adetten sonraki 16.gunmus seninde.Normal dongun ne acaba?

Normalde 24 25 günde bir düzenli regl oluyorum şimdiye kadar hic ovu yapmadım ama normal hesaplara gore 11.12. Günler yumurtlama günü diye hesaplanıyor bende hep öyle düşünüyordum ona göre ilişki olmuştu galiba daha geç yumurtluyorum bu ay atladik diye tahmin ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…