Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bundan sonrasi tup bebek demesinin sebebi ne ki?
Ayrica maddi durumun musait degil mi tup bebege? Agir geliyor derken kuzum?
Canım bu benim 2 yıl içinde 6. oldu değerlerim hep azaldı arttı bazen sabit kaldı normal değil bu değerler ama çok yüksek değil sıkıntı yapmayın denildi genetikte birşey çıkmadı ama artık normal yolla sağlıklı embriyo olmayacağını düşünüyor sanırım ondan tüp bebek dedi. Maddiyat bir şekilde halledebilecegimiz konu ama biliyorsun ilaçlar iğneler o tedavi süreci gözümü korkutuyor işin psikolojisi ağır geliyor bana ve pıhtılaşma var bende hamile kalırsam bile iğneler vuracam

Son ıkı gün bugun bir kere regl oldum sandım ama baya yoğun bir akıntım oldu gün boyu sol kasıkta bir agrı oldu gene allahım meraktan çatlicim

Çok zor bir süreç allah yardımcın olsun ve tez zamanda bebişinize kavuşursunuz inşallah. Başka bir doktora gittiniz mi hiç belki başka bir gözün bakması değerlendirmesi

Okudum şimdi canım .
6. kez çok olmus ya
Bence kendını topla ve tüp bebek deneyın .
Bu kadar kürtaj deneyımın olucagına tüp bebek olup onca iğneyi vurulurdun daha iyi bence .
Bazen zorlamamak lazım çok şükür ki 6 sından da kurtulmus bır kaybın olmadan ..

Zordur elbette surec ama cekilen cile her seye deger sanirim.
Maddi gucun de karsilamaya yetermis hic sorun etme bence.. her seyin hayirlisi insallah.. bekletmeden gelsinler.

Çok zor bir süreç allah yardımcın olsun ve tez zamanda bebişinize kavuşursunuz inşallah. Başka bir doktora gittiniz mi hiç belki başka bir gözün bakması değerlendirmesi
Allah razı olsun canım Şimdilik sadece iki doktora gitmiştim ama patolojiye girmeden bir profla görüşmek istiyorum.

Ne guzel cnm Rabbim gonlunjze gore versin bundan sonrada insAllah

Kuzum ben kürtaj olmadım hiç bu ikinci patolojim olacak ama benim değerlerim iki üç hafta hep oynayıp duruyor iki ay üç ay adetsiz git gel kan ver sonuç bekle oluyorum

senin bat ne zamandı canım,dur bakalım (benimde 3.olacak olursa tabi,Rabbim gönlünüze göre versin

canım benim Allah gönlüne ferahlık versin inşallah,ablamda 3aşılama sonrası 4tüp bebek denedi hiçbiri olmadı malesef,o yine istiyor ama eşi vazgeçti,zor bi süreç belki ama sonu çok güzel biten bi yol,Rabbim yolunu açık etsin

Ovulasyon testi ile yumurtlama gununu hesaplayabilirsin cnm bi arastir istersen ovulasyon testini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…