Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
banada diyo eşim çok takıyon diyede ama insanlar konuşunca sinirkerim bozuluyo ister istemez
Canim bu 5 ay 6 ay cok cok cok yenisiniz bence dusnuyosanizda dusunmeyin . Tadini cikarin biraz birbirinize daha alismadan eve 3. Bi kisi gelcek o ortama aliscaksaniz. Bu yorumu yapan insanlarinda cahillikten baska biseyden yaptigini sanmiyorum o yuzden hic takmayin.

Ben bunları taktığımdan hemen doktora gittim simir sonucunu bekliyom kültür altan ultrosan falan temiz çıktı inşallah oda temiz çıkar

Hala cok silik sanki
Bi daha da battan önce test yaparsam iki olsun dicem ama söüzümü tutamıyorum Eki Görüntüle 2225600
InsAllah değildir ama bi silik bij daha koyu demek deger yukselip artiyorsa sanki kimyasal degil de dis gebelik olma ihtimalini getiriyor aklima insAllah değildir de dedigin gijbi kimyasal zararsz en azindan hayrlisi olsun kuzum ne zmn bi daha kan vereceksin
@Merveaydin1 @morcivertkedi inanamiyorum ya tam testi açtım yapmak isterken bi de ne olsa iyi olur adet oldum biliyodum
Hayrlisi olsun cnm insaallah bi daha ki aya guzep habrler alirz

He dış gebelikde de aklımı yitirem
Doktorum gebelik testinde anlıyamazsın dış gebeliği dedi .
Büyük ihtimalle kimyasal olucak . Sen stres uapma rahat ol dedi ..

He dış gebelikde de aklımı yitirem
Doktorum gebelik testinde anlıyamazsın dış gebeliği dedi .
Büyük ihtimalle kimyasal olucak . Sen stres uapma rahat ol dedi ..
Hayırlısı olsun cnm insAllah kimyasalda değildir insAllah yanıltır da saglikli grbeliktir kanaman yok dimi...
O degil bi de kimyasal cikti ya ben kkdan ogrendim kimyasalı sonra bende de oldu herseyi bilmekte iyi dgeil sanki

Insallah gorursun guzel haberle gelirsinn canim. Kac haftalik oldunuz?
Insallah canim. Onu da bilmiyoruz daha canim geç yumurtlama oldu benim 28. Gun doktor geçen hafta baktığında 6+3 dedi ama muhtemelen değişecek çünkü kese için yarin gidicez . Geç yumurtlamada bekleme süreci çok uzuyor.

çok uzamaz ya 2 hafta en fazla fark eder...
6+3 dedi diyorsun... kese bile görülmedi diyorsunn kafam karıştıı..

çok uzamaz ya 2 hafta en fazla fark eder...
6+3 dedi diyorsun... kese bile görülmedi diyorsunn kafam karıştıı..
Doktor demedi canim ultrason ile bakınca ilk adet tarihini yazıyorlar ya onu yazınca otomatik attı tabi. Geç yumurtlamada keseyi görmeden tarih veremiyorlar. Doktor yarın gidince inşallah herşey yolunda olur da tarihi ben de tam o zaman öğrenicem. Beklemek çok zor canim yaaa . Geç yumurtlama sebepli bir süre hep belirsiz gidiyor.

anladım şimdi canım.. inşallah hadi bakalım... yarın kaçta?

Canim yarın keseyi görmeye gidicez bir terslik yoksa. Inan ben de bilmiyorum geç yumurtlama olduğu için ne kaşarlık olduğumu . Doktor keseyi görünce ultrasondan duzeltiriz dedi kac haftalık oldugumu
Hayırlı olsun. Bende haftaya gidecegım keseyi görmeye. O zman 5+4 olurum ınsallah sıkıntı olmaz görünür

Hayırlısı olsun cnm insAllah kimyasalda değildir insAllah yanıltır da saglikli grbeliktir kanaman yok dimi...
O degil bi de kimyasal cikti ya ben kkdan ogrendim kimyasalı sonra bende de oldu herseyi bilmekte iyi dgeil sanki
Şuan kanamam yok canım . Aynen herseyı bilmek iyi değil :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…