Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu arada hayırlı akşamlar kızlar,Allah herkesin gönlüne göre versin,araştırıp okuyup duruyorum,olursa 3.gebeliğim olacak ama inanın herbirindi başa sarıyosun bi acemilik geliyor,eşim çok istiyor 3.çocuğu 2yıldır başımın etini yedi ve kandırdı beni,zamana bıraktık bakalım ne zaman olursa,bata 10 gün kaldı

Amin canım Allah razı olsun. Bakim bir profla da görüşeyim yarın sonrası nasip kısmet

Olur inşallah ovulasyon yapıp takip etsen yardımcı olur

Amin canım Allah razı olsun. Bakim bir profla da görüşeyim yarın sonrası nasip kısmet
Çok geçmiş olsun canım, inşallah bundan sonraki süreç sıkıntısız olur, hayırlısıyla bir sonraki seferde kucağına alırsın bebeğini. Tüp bebek sürecinden ben de korktum ilk defa doktor söylediğinde ama yavaş yavaş alıştım galiba bu fikre de, artık hangisi hayırlısıysa, hangisi vesile olacaksa öyle olsun diye düşünüyorum.

Benım regl geliyor .
Peçeteye pembe bişeyler geldi . Devamı yok şimdilik ama ağrılarım var kimyasalda regl zor olurdu derlerdi haklılarmış .
Normalde de çok ağrılı geçer regllerim

Merhaba canım, ne güzel ikiniz de daha çok gençsiniz, önünüzde daha yıllar var, Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin en hayırlı zamanda, içinden nasıl geliyorsa öyle yap tabi ki, dinlenmek, zamana bırakmak bence de iyi gelecektir eminim. Allah yardımcınız olsun

Aynen canım, aklında şüphe kalmasın tabi ki, bir uzmanla daha görüşmende fayda var. Tüp bebek için karar alınca da vaktiniz olursa eğer yaptırmadıysanız eşin için DNA hasar testi yaptırabilirsiniz öncesinde, onun sonucuna göre belki basit takviyeler alıp daha iyi sonuç alırsınız. Her şey gönlünce olsun

Sağol canım ..
Mesela bugun reglim geldi hiiçç not bile almıcam
Salcam kendımı ..
Normalde ben ne istersem bugune kadar bi şekilde elde ettim.
E bebekte öyle senın istemenle olmuyo ..
hayal kırıklısı olunca çok etkilendim ..
ama iyi oldu .
Bazı şeyleri anlamam daha güzel oluyo böyle dersler alınca ..
Allahım isteyen herkese nasip etsin .. kimseyi evlat acısıyla sınamasın inşallah

Çok sağol canım. Ben normal yolla kalıyorum diye hiç aklıma gelmezdi. Sen merkez baktın mı?

Amin canım, belki de en güzeli kendimizi dinlememek zaten, sonuçta her iş olacağına varıyor, sen iyi ol, sağlığın yerinde olsun, gerisi de olur Allah’ın izni ile inşallah.

Hepimizin kuzum bugün olmasa da elbet birgün

Çok sağol canım. Ben normal yolla kalıyorum diye hiç aklıma gelmezdi. Sen merkez baktın mı?
Benim laparoskopi ve histeroskopi operasyonlarımı Yücel Karaman yapmıştı canım, tüp bebek tedavisine başlarsak da orada devam ederim diye düşünüyorum, merkez eve yakın bir de, gerçi evden taşınıyoruz ay sonu da neyse

Benım regl geliyor .
Peçeteye pembe bişeyler geldi . Devamı yok şimdilik ama ağrılarım var kimyasalda regl zor olurdu derlerdi haklılarmış .
Normalde de çok ağrılı geçer regllerim
Tam sökmesi için adaçayı içiyordum ben kuzum bide nane kekik limon mis gibi rahatlardım

Bana en yakın Adana orası da 2-3 saat mesafede olmazsa Mart’ta tayin alırız artık daha doğmadan oynatacak bizi

Bana en yakın Adana orası da 2-3 saat mesafede olmazsa Mart’ta tayin alırız artık daha doğmadan oynatacak bizi
O zaman en mantıklısı siz dediğin gibi bir uzmanın daha fikrini alın dediğin gibi, çünkü şehir dışı işi de zorlayabilir bu durumda, bakalım o nasıl yorumlayacak, bana da ilginç geldi açıkçası gebelik oluşuyor sonuçta sizde, hsg çekilmiş miydi, rahim şekli orada görünüyor ya

Canim ya haklisin ben de vücudumu çok iyi tanıdığım için ne demek istediğini çok iyi anlıyorum. Perki yorgunluk var mi çok az birşey bile yapsan yoruluyor musun. Eğer gebelik belirtilerini bariz yaşıyorsan yine de bir umut olabilir. Eğer olmazsa da allah nasip ettiği zaman muhakkak olacaktir. Benim de ilk gebeligimde karnimda ölmüştü. O yüzden bende de aynı şeyleri yaşatacağım korkusu var ve onu atamiyorum

H E kuzum regl geliyormus hayırlısı olsun zaten bekliyordun.
istersen 1 adet dönemi kadar ara ver, rahmin kendine gelsin ama çok arasını açma bence. evet 2 tane üst üste oldu ama sonunda sağlıkla gelicek inanıyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…