Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı olsun. Bende haftaya gidecegım keseyi görmeye. O zman 5+4 olurum ınsallah sıkıntı olmaz görünür

Hayırlı olsun. Bende haftaya gidecegım keseyi görmeye. O zman 5+4 olurum ınsallah sıkıntı olmaz görünür
Teşekkür ederim canim inşallah hepimiz için hayırlı olur. Beklemek çok zor inşallah güzel sonuçlar aliriz

O kadar kafana takma bence çünkü sterste etkiliyor ben öyle yapmaya çalışıyorum anne olmanın zamanı yok 1 ay bile denesen olmayınca üzülüyorsun mutlaka
Aynen öyle yapmaya çalışacam bi kaç kursa yazıldım bugün hiç olmadı bi uğraş olur

embytn canııımm hamilesin haydi koş gel anlat bize neler yaptııın ?
ayy nasıl sevindim bir bilsen maşşallaaahh..

Hayırlısı canım Rabbim istediyi vakit gönderir elbet

Canim kanama olmaması da iyi bir şey inşallah herşey yolunda gider

InsAllah da olmaz iyi düşünelim iyi olsun
Bazen bazı şeyleri hissedersin ya :)
Vücudunuda iyi tanıyorsan bazı şeyleri bilirsin .
Ben mesela reglimin gelceğinden eminim .
Bian önce gelsin sanırım ben bebek işini bi süre ertelicem korktum acıkcaıs :/ vucudum dinlensin kıyamam 6.5 yıldan sonra birden yüklendim iflas etti

Dün akşam ne demiştin bana durmak yok öyle hemen vazgecmek olur mu

Hayırlısı cnm bu ay bendr artik fqzla yuklenmeyi düşünmüyorum açıkçası ama hissediyor insan cidden bende degerin yukseeyecegini adet olacagimi düşündüm esime de dedim hatta ne diyim hakkinda hyrkisi olsun cnm sen ne kadarlii evliydin cnm 6.5 yıl düşünmedin snrm oylr mi

ilgisi yok... ben de ümit vermek istemem ama.. adet belirtileri ile gebelik belirtileri nerdeyse aynı.... adetim gelecek sanıyorsun... bi bakıyorsun gelmemiş... hani bir doktorun demişti ya.. 1 ay yeter korunman, zaten rahim iyileşmediyse kabul etmez... hayırlısı hakkında kuzumm...

Kızlar iyi akşamlar Pazartesi 239 çıkan değerim tekrar çalışma sonucu 274 olarak güncellendi bugün de 370 çıktı yarın patolojiye girecem inşallah dış gebelik değildir. Dualarınıza ihtiyacım var bundan sonrası içinde tüp bebek düşünün değerlerin hiç normal seyretmiyor dedi doktorum kafam çok karışık moralim bozuk eşim daha işte gelince nasıl anlatacam hiç bilmiyorum

inşallah sağlıklı gebeliktir canım yaaa.

Dün akşam ne demiştin bana durmak yok öyle hemen vazgecmek olur mu
Benım kürtajdan sonra ilk denemem .
Açıkcası bir sıkıntıyı daha kaldırcak güçlü değilmişim dün ben onu anladım . Kafayı yicektim . İmanım olmasa iyi şeyler olmazdı diye düşünüyorum .
O yüzden en azından reglim düzene girsin diye düşünğyoeum
18 yaşında evlendim canım . Zor bir evlilikti herseyı eşimle yaptık . Çalışmak zorundaydım . Çocuk olursa çalışamazdım + çok küçüktük :) eşimle aynı yaştayız.
Ev borcu bitti çok şükür hem olgunlaştıkta ..
o yüzden 6.5 yıl sonra bir bebeğe karar verdik
Doktorun dediğine sonuna kadar katılıyorum . Benım denemicem deme sebebim benım bir sıkıntıya daha dayancak gücüm şimdilik yok sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…