Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım peki şuan sende durum ne hamişlik var mı adetin geciktimi falan eğer yazdıysan önceden özür dilerim çıkıp okumadım :KK43:
Yok canım ya gecen ay geciktim 2 gün 3.g0nde oldum adet nu ayda gecsin de enfeksiyon için dr gitmeyi düşünüyoruz bu ay bi ihtimal yok yani umitli degilim

merhaba hoş geldin

inşallah 2. bebişlere kavuşcaz... ovu testi falan yapacak mısın.. adetlerin düzenli ise ve test yapmayacaksan 2 güne bir deneme ile tutturulabilir diye düşünüyorum :-)

ağrından akıntından anlayabiliyor musun yumurtlamanı? :KK59:
Aslında çok hassas vücudum yani yumurtlama öncesi ağrım şişlik vs oluyor. Ovulasyon ilk etapta yapmayacağım eğer olmazsa yaparım. Sanki geçen sefer 13 günde tutturmuştuk gibi aklımda kalmış. Senin son regl günün kaç yumurtlaman be zaman. İnşallah gelir Benişler sağlıkla. Dünya tatlısı bir kızım var ona kardeş istiyoruz hayırlısı ile

Yok canım ya gecen ay geciktim 2 gün 3.g0nde oldum adet nu ayda gecsin de enfeksiyon için dr gitmeyi düşünüyoruz bu ay bi ihtimal yok yani umitli degilim
Anladım canım şimdide insanlar o kadar çok konuşuyo ki yok dış gebelik olabilir yok kimyasal olabilir kese boş olabilir bilmem ne hep bi setres strese girdim iyice

Anladım canım şimdide insanlar o kadar çok konuşuyo ki yok dış gebelik olabilir yok kimyasal olabilir kese boş olabilir bilmem ne hep bi setres strese girdim iyice
Yok canım hiç stres yapma sakin ol hayırlısı olsun de herzaman Allah bizim için en hayırlı zamanı bilir ... bizdede artık olsun falan diyorlar bende bişey diyemiyorum tabi de içimden sizene die haykırmak geliyor

Merhaba
Beni de grubunuza kabul etmenizi rica ederim. 36 yalındayım ve 2 nci bebiş düşünüyoruz. İlk hamileliğim de 6ncı ayda tutturduk. Ki adetlerim çok düzenlidir. Erken döllenme olduğu için ilişkiden 10 gün sonra teste pozitif çıkmıştı. Ah keşke hangi gün deneme yaptık not alsaymışım. Şimdi yine kara kara acaba yumurtlama günüm ne zaman diye düşünüyorum . 13 Ocak’la tehlike oldum ve 5 gün sünüyor sizce hangi günler denmeye başlamalı. Teşekkürler
mrb çocuğunuz kaç yaşında acaba

Yok canım hiç stres yapma sakin ol hayırlısı olsun de herzaman Allah bizim için en hayırlı zamanı bilir ... bizdede artık olsun falan diyorlar bende bişey diyemiyorum tabi de içimden sizene die haykırmak geliyor
Bende yeni evliyim bi topluma girdimmi çocuk yokmu diyolar sanki onlar bakacak insanlar anca morel bozuyor

ben de adetimin son günündeyim canım.. şubat uğurlu olsun bizeee :rapci:
Ay seninle aynıyız benim de son günüm bugün hadi bakalım kaçıncı gün denemelere başlayacaksın
mrb çocuğunuz kaç yaşında acaba
3,5 yaşında bir kızım var. Hayırlısı ile bir erkek çocuğumuz da olsun istiyoruz tabi allah ne yazdıysa. Olacak mı olmayacak mı ilki 6 ayda olunca ve şimdi yaş 35 üzeri olunca ister istemez acaba olur mı diye düşünüyor insan. Dediğim gibi nasip ilk defa bu ay yine içime o sıcaklık düştü şimdiye kadar hep aklımda vardı ama hiç ciddi anlamda bir girişim olmadı

Ay seninle aynıyız benim de son günüm bugün hadi bakalım kaçıncı gün denemelere başlayacaksın

3,5 yaşında bir kızım var. Hayırlısı ile bir erkek çocuğumuz da olsun istiyoruz tabi allah ne yazdıysa. Olacak mı olmayacak mı ilki 6 ayda olunca ve şimdi yaş 35 üzeri olunca ister istemez acaba olur mı diye düşünüyor insan. Dediğim gibi nasip ilk defa bu ay yine içime o sıcaklık düştü şimdiye kadar hep aklımda vardı ama hiç ciddi anlamda bir girişim olmadı
aynen beni tarif etmişsiniz sizinle yaşımız çocuklarımızın yaşı aynı:KK48:

Bende yeni evliyim bi topluma girdimmi çocuk yokmu diyolar sanki onlar bakacak insanlar anca morel bozuyor
Aynen diyorum sananar diye haykırmak geliyor içimden onlara eşimin yegeni evlendi bizden 2 ay sonra karısı ilk aydan hamile kaldı ya, hemen sizde nie yok felan diyorlar eşşmde boşver takma istemiyoruz de diyor

Aynen diyorum sananar diye haykırmak geliyor içimden onlara eşimin yegeni evlendi bizden 2 ay sonra karısı ilk aydan hamile kaldı ya, hemen sizde nie yok felan diyorlar eşşmde boşver takma istemiyoruz de diyor
banada diyo eşim çok takıyon diyede ama insanlar konuşunca sinirkerim bozuluyo ister istemez

X