Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
G gamzeli_bebis Doğum günün kutlu olsun Canımmm
Eşinle, ailenle, sevdiklerine ve tabisiiii bebişkonla nice mutlu yılların yaşların olsun..
Dilediğin herşey bu yaşında gerçekleşsin inşallahhh. Çok Çok Çok mutlu ollll :)
Güzel Adaşımm

valla ben izindeydim yeni başladım ya daha büyük küfrediyodum kestim neyse hadii kübi.. doğum günün kutlu olsuuunn nice mutlu yıllara beybi :)
Nice mutlu yıllara
Iyi ki doğdun güzel anne
nice güzel yıllara tatlı kızzz G gamzeli_bebis
çok çok mutlu yıllara
kızlar hepinizi yerimmmmmm cok tesekkürlerrrr
hepinizi cok seviyorumm tek tek

bunu bende yaşadım
bizde sülalecek basenliyiz bacım
hamile kalmadan önce göbeğimde azıcık vardı ama şimdi göbekte çıkıyo nolcak bilmiyom g*t göbek yusyuvarlak olcam galibaa

bunu bende yaşadım
bizde sülalecek basenliyiz bacım
hamile kalmadan önce göbeğimde azıcık vardı ama şimdi göbekte çıkıyo nolcak bilmiyom g*t göbek yusyuvarlak olcam galibaa
Olsun doğum dan sonra verirsin yaaa
bende işte o yüzden vermeye çalışıyorum yoksa duman olurum yürümek yerine yuvarlanırım herhalde basenlerden ötürü kız anam benim ki merdaneli çamaşır makinesi gibi, hayır kıvırmasam bile öylesine geniş ki kıvırıyorum sanki yürürken halbusem öyle bişey yok tövbeeee
benim eşim de canım ya, aslında o da farkında basenlerimin ama şimdi beni kırmamak için bişey demiyor erit zayıfla felan hiç demez ben spora baslıcam diyet yapıcam dediğimde beni kışkırtıyor yapamazsın bosver hayatım ugrasma ben seni böyle de seviyorum beni iddiaya zorladı ki vereyim diye istemem yan cebime koy yapıyor ama ben ona sorucam 1-2 aya kadar

verirsin niye veremeyesin yaaa spor yapınca eriyo meret.
ama azıcık ye direk mideye uğramadan basene iniyo yemekler bizde
benide doğumdan sonra ararsanız eliptik bisikletin üstündeyimdir

Kızlarrr günaydın sabahın köründe kalktım aba teli anca aldım elime sipariş yetiştirmeye çalışıyom yardıma gelmek isteyen olursa hayır demem dogrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…