Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Galiba yarin dayanamyip alip yapcaam
Amaaaaan dicem
Canım çok tatlısın yaa
Yap ve bize at
İnşallah güzel haberler alırsın bizede güzel haberler verirsin
Bu ay bende de bi deli cesareti var
10 günüm var ne zaman test yapsam diye düşünüyorum
Normalde korkardım test yapmaya son güne kadar beklerdim
O daha acıklı oluyor benim için onu farkettim bende bu ay 4 varken başlıcam yapmaya
Belkide daha erken

Kiz ben yaptim 2 3 gun once negatfti yine bazen diorm yapim icimdeki merak gitsn rahatlim en azndan. Bazen de dayan kizim varsa gelir yoksa da geciikince yap bosuna ne yoruosn kendini diorm. Ama hep alip yapiorm

Hamisler veya tecrubeliler bi bakar misinz. Bugun regl sancisi gibi bisy var bende. Az once hasta olcam zannttm baktm ki hem beyaz hem de sefff uzayan bi aknti gordm. Bat 24nde kafam karsti sizce nolabilir. Ovu testim de yok bakim
Bendede aynı adet sancısı gibi olmuştu valla akıntımda çok fazlaydı hepsi belirtide olabilir olmayabilirde

Sen göçmendin galiba dimi kültürel ne bakımdan dediğini bilmiyorum yani neyi kastettiğini anlamadım sıkılar mi sürekli iç iceler o bakımdan mi şuan beynim almıyor
Aynen kuzum. Ya sürekli birbirleriyle bağırarak konuşmaları, her konuda aşırı heyecanlı olmaları Yemekleri falan bana hiç gelmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…