Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydıın şeker kutularım
Musmutlu haftalarınız osssuuunn
Bende haylaaaa gelen gidenler yokkk sabah testlendim gene bembeyazz iğne değse balon gibi sönüceemm ne yapsam bilemediim 2. Programın verdiği yum tarihine göre 12 gündeyim biri 10 gün geç diğeri 5 gün geç diyipp duruuuu bi aklın veriin

G gamzeli_bebis cnmcim ii ki dogdun. Her sey gonlunce olsn. Allh ii niyetli insanlr cikrsin karsina. Yavrun da hayrli evlt olsn. Darliga dusmeyin hic bi zmn. DOGUM GUNUN KUTLU OLSN MUTLU OL SENELRCEEE. SANA CICEKTEN BIR KUS YAPTM KONACAK PENCERENE

Tekrardan doğum günün kutlu olsun kuzum nice mutlu yılların olsun sevdiklerinle bebisinle birlikte ❤
İyiki doğmuşşsunn kübiiim
canlarım hepinize cok tesekkür ederimmmm
F Fatma KTL bayılırım o sondaki şarkıya ne güzel dua etmişsin cok daha fazlası senin olsun inşallah :)

ceylo senni bu ay ne oldu böyle ben hiç bişi anlamadım valla sen ovu testi al bence önümüzdeki ayyy karışık olmuş bence yumurtlaman
adet gelmediği sürece umudumuz var inşallah gelmez bebiş gelir :)

ceylo senni bu ay ne oldu böyle ben hiç bişi anlamadım valla sen ovu testi al bence önümüzdeki ayyy karışık olmuş bence yumurtlaman
adet gelmediği sürece umudumuz var inşallah gelmez bebiş gelir :)
Birtr tavuk vakkasını daha kaldırabilir mii bu topik bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…