Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın dombilimmm :KK200: :KK200: Senin yine az kaldı valla iznine inşallahh, ne zaman çıkıyodun aşkım?
Haftaya Çarşamba inşallah Allah’tan bir mani olmazsa😊 Valla o da olmasa daha dayanamayabilirdim yok işteki tipler yok köprü trafiği, ben biraz elimi eteğimi çekeyim de çocuk doğuştan stresli olmasın diom😂

Kızlar günaydın. Size bişey sormak istiyorum. Gebeliğinizi öğrendiğiniz ilk ay sarı akıntınız oldu mu? Adetime bir hafta var sarı akıntı geliyor ara ara. Hiç böyle akıntım olmadı ilk defa başıma geliyor? Yardımcı olursanız sevinirim

Kızlar günaydın ben bişey sormak istiyorum kafam çok karışık, 12.haftamda cinsiyetimize kıza benziyor demişti doktor ama simdi 16+4 de %99 erkek dedi. Değişir mi acaba çevremdekiler güvenme diyor her kafadan bir ses çıkıyor anlamadım şimdi güvensem mi güvenmeden mi

Evet canım tesadüfen denk geldi benim bayramla birleşen bir yıllık izin atanmıştı, ondan sonra da 32. hafta doğum izni olacak inşallah. Siz nasılsınız bebiş napıo😍
ayy çok heyecanlı az kaldı baya baya :)
ben de bugün işe başladım 2 hafta tatildim ..:) bebiş de büyüyor inşallahh.. :)

G gamzeli_bebis senin tuzun kuru gülersin tabiiii, ne diyet ne bişey karnındaki bebeğe dua et :KK70:
Brrk Brrk sende gülersin tabiii fındık kadar kızsın diyet felan hak getire :KK70:

oy ben napam nerelere gidemmmm :uykucu::uykucu::KK62:
yok anam ufak kaçamaklar dışında bende full diyette gibiyim :KK70:
doğum günü pastamdan bile yemedim düşün :KK70:
keşke diyetli eliptik bisikletlii günlerime dönebilsem :KK70:

Ben bu konu hakkında konuşmak istemiyorum, şiddet görecek gibiyim :KK70:
Aslında bende de kilo yok, iri kemikliyim diyorum kimse inanmıyor :p:olamaz:
Yani işte biraz kilo olabilir belki ama onlarda kilo değil balık etliyim :spor:
amaaaannnnnnnnnn 8 kilo fazlam var çok muuuuu :KK70: :KK70:

dr a gidince eliptik bisiklet yapabilirmiyim dicem zaten :KK70:
yengem dün bana fal baktı göbeğin çok çıkmıcak basenin büyücek dedi :KK57:
anam daha ne kdr büyücek :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Ben sana DM den basen atayım :KK70: sen basen gör :KK70: benim bel üstümü gören kız sen zayıfsınn zaten ne diyeti diyor :KK70:
ayağa kalkınca tamam sen spora git diyorlar :KK70: :KK70: :KK70:
çok kırılıyorum hiç farkında değiller hıhhhh :KK70: :KK70: :KK70: bende göbek omuz kol felan hiç yok.. Kurban olduğum rabbim hep oraya aldırıyor :KK70: :KK70:

X