Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah canim doktor haftaya izinde sonraki hafta gidicez mecbur zaten senin rahmin ters bebegi daha gec gorebilirz dedi

O nasıl gi tahmin ters yumurtaliklarin ters döndüğünü duydum ama rahmi.ilk senden duydum neyse girse geç olsun bisi olmaz o orda sağlıkla büyüsün

Ayy kizlar kiskandim sizii beni de ekleyin instadan.isimlrinizi de tekrr soleyin ben de eklim
Adim Fatma KUTLU

Cnm ben 59dum son bikac aydir boyleyim o yuzden cok fazla geliyo suan ve ustune hamile kaldim. 12. Haftadan snra doktor izin verirse aletli pilatese baslicam birde bulantim olsada yemek yemesem diyorum :)) cunku resmen istahim acildi
Ben bulanti yasamadim sadece koku hassasligi yasadim tavuk ve yumurtadan tiksindim. Yogurta resmen aseriyorum :)) hamile kalmadan once 6kilo verdim belkide etkisi vardir

Kızlar sıze denenmiş ve işe yaramış bir sey söyleyeceğim 41 tane hurmaya 41 kısı Meryem suresi okuyacak ve 20 gun 1 tane eşiniz 1 tane siz yiyeceksiniz 21. Gun de hurmayı ikiye böleceksınız ve yarısını siz yarısını eşiniz yiyecek bu sayede cok fazla cocuk sahibi olan var belkı bır faydam olur diye paylaşmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…