Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cnm bu aylarda ne testleri istenecek
Rubella toxo hepatit şeker karaciğer böbrek kan grubun idrar testin kültürün tsh hormon testleri epey yoğun canım 7 tüp kan aldılardı.. aslında b 12 d demir e de bakması gerekti lakin bakmadı sanırım onu da ayrı veririz artık

Rubella toxo hepatit şeker karaciğer böbrek kan grubun idrar testin kültürün tsh hormon testleri epey yoğun canım 7 tüp kan aldılardı.. aslında b 12 d demir e de bakması gerekti lakin bakmadı sanırım onu da ayrı veririz artık
Karaciğer böbreğin neyine bakacak 🙈

Çok iyi valla haftaya bile bebek gözükür bence ama sen iki hafta sonra git için rahat etsin ❤ maşallah sağlıklı bebek kendini nasılda belli ediyor ben haftalarca gittim keseyi göremedim hep böyle devam etsin canim inşallah sağlıkla
Insallah canim doktor haftaya izinde sonraki hafta gidicez mecbur zaten senin rahmin ters bebegi daha gec gorebilirz dedi :KK53:

Ben doktora gitmeden önce bi daha bi kan vereyim dedim tam değer yazmıyor 5000> yazmışlar. Niye öyleki🙄

Hadi be 🤭 Geçen pazar kuzenim acil doktoru o baya bir değer baktı yaklaşık 5 sayfa çıktı var elimde ama her şeye baktı mı anlamıyorum tabi. Yarın götürcem doktora göstermek için yine de
Ne şanslısınn maşallahh:) görür tabi eksik olanları da ister yine yaptırırsın orada

X