Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi akşamlar. Doktorum decavit diye bi vitamin hapı verdi. Ama cok büyük içemiyorum. Normalde de hap içerken çok zorlanıyorum. Napmalıyım bi fikriniz var mı?

Amin inşallah canım kesinlikle öyle
her şeyin bir vakti zamanı var buna çok inanıyorum

Rabbime teslimim aklıma bile gelmiyor eskisi kadar

Sen tedavi falan oldun mu peki

Kızlar iyi akşamlar. Doktorum decavit diye bi vitamin hapı verdi. Ama cok büyük içemiyorum. Normalde de hap içerken çok zorlanıyorum. Napmalıyım bi fikriniz var mı?

O konuyla Bend e çok muzdaribtim ağlaya ağlaya tutardım kimi zaman gırtlağımdan geri çıkarırdım ama şimdi alıştım hapı gırtlağına kadar soo hemen bol bi su iç ama bardakla içme bence şişeyle daha raht oluyor yani bana göre sende bak hangisi daha rahat oluyorsa

Herkese günaydın, çok zor oluyorsa onun yerine Ocean Mummy iç istersen, onun içimi kolay, kapsülü küçük, başından beri kullanıyorum ben, içeriği benzer zaten bu tip multivitaminlerin, sonrasında da demir takviyesi verir zaten doktorun.

Gunydiin.hadi gozun aydin ☺ yeni bebislere yol acilsin artk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…