Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi akşamlar. Doktorum decavit diye bi vitamin hapı verdi. Ama cok büyük içemiyorum. Normalde de hap içerken çok zorlanıyorum. Napmalıyım bi fikriniz var mı?

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi cnm üzülme vardır rabbimin belirlediği bir zaman muhakkak ben sebepsiz 5 yıl olmadi neler yapmadım ama olmadi olan düştü vs ama sukur 5yildan sonra saglikla doğdu kizim ins çok yakin zamanda seninde minnosun gelirrr😍😍

Amin inşallah canım kesinlikle öyle
her şeyin bir vakti zamanı var buna çok inanıyorum

Rabbime teslimim aklıma bile gelmiyor eskisi kadar 💟

Sen tedavi falan oldun mu peki

Kızlar iyi akşamlar. Doktorum decavit diye bi vitamin hapı verdi. Ama cok büyük içemiyorum. Normalde de hap içerken çok zorlanıyorum. Napmalıyım bi fikriniz var mı?

O konuyla Bend e çok muzdaribtim ağlaya ağlaya tutardım kimi zaman gırtlağımdan geri çıkarırdım ama şimdi alıştım hapı gırtlağına kadar soo hemen bol bi su iç ama bardakla içme bence şişeyle daha raht oluyor yani bana göre sende bak hangisi daha rahat oluyorsa

Herkese günaydın, çok zor oluyorsa onun yerine Ocean Mummy iç istersen, onun içimi kolay, kapsülü küçük, başından beri kullanıyorum ben, içeriği benzer zaten bu tip multivitaminlerin, sonrasında da demir takviyesi verir zaten doktorun.

Ayyyu kızlar günaydın çok mutluyum adet oldum 🤗🤗 artık değerim sıfırlanır heralde bu kanamayla 😄🤔 millet 40 50 günü buluyor ben nasıl erken oldum bilmiyorum herşeyin bi tuaf neyse ne kadar erken okdr çabuk bebek demek inşallah 🤣😍🤗💃💃
Gunydiin.hadi gozun aydin ☺ yeni bebislere yol acilsin artk

X