Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Geç oldu ama başınız sağolsun abla geriden geliyorum amcanda iyidir inşallah

Ivıt bencede kesinlikle kız gözün aydın abla

11 gün oldumu ya kuzu bence kanama uzun surmesi iyi çünkü değer düşüyor benim kanamam olmadi bi hafta içind e iki üç kere lekelenmem oldu sonra kan verdim 1500 lerdeydi değerim salı günü verdim 20.gunde galiba 39.88 hala sifirlanmadi

Geç oldu ama başınız sağolsun abla geriden geliyorum amcanda iyidir inşallah
Sağol kuzum, amcam stabil durumu. Dr lar 1 haftada 3 ay da böyle kalabilir dediler, eşim izinli ya 1haftası kaldı, cenaze hastalıklar derken düngeldikyazlığa. Ama ben fena sinüzit oldum baş ağrısı burun akıntısı.. Dr sadece parolç iç dedi işe yaramıyor gözümü açamıyorum valla bakalım..

Boranı ve ağzı açık bilmiyorsunuzdur belki
Onun haricindekiler aslında bilindik şeyler :d
hamur işi sayıp ta kilo aldırmayayım diye şey etmiştim aslında
orasına sen karışma o bizim kilo ile aramızda ki sorun sen daya hamur işini bize biz gerisini hallederiz içli köfte çigköfte de soguk mezeler arasında olabilir

Urfaya gidiyormusun nerdeyse bir ay önce mardindeydim öldüm sıcaktan bide hamileydim o zaman sonra uçağa binmek için urfaya geçtik orası daha beter insanlar nasıl duruyor o sıcaklarda aman allahım

Hadi ya bu havadada hasta olmak berbat bişey ya çok geçmiş olsun heme geçer inşallah

Duyduk gördük canım.. inşallah sağlıkla devam etsinn❤ senin değer sıfırlandı mı? Nasılsın?

Hep böyle sağlıcakla devam etsin abla ❤ salı günü 39.88 di henüz sifirlanmadi ben iyiyim ya değer sifirlanmadan çocuk olurmu diye uğraşıyorum okadar bi rahatlık var ki üstümde sanki hamile kalcam gibi bu ay bilmiyorum his mi kafayı mı yedim

Amin kuzu.. olur mu olur valla inşallah hayırlısı..❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…