Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Brrk Brrk cabin çok test istemiş ben atam bari 😂😂 benimkinin geçerliliği yok gerçi ama yorumla bakalım bi haftaya silinirmi🤔 salı günü 39.88
Ay kuzuu bende kaybımda merakımdan 15 gün sonra yaptımdı silik çizgi hala çıkıyordu..
Senin kaç gün oldu kuzu artarsa var demek olur valla🤗

Ay kuzuu bende kaybımda merakımdan 15 gün sonra yaptımdı silik çizgi hala çıkıyordu..
Senin kaç gün oldu kuzu artarsa var demek olur valla🤗

23.gün bugün abla ovi testi bu gebelik bitane var onu yapmıyorum emin olana kadar ovileti kullanıyom daha yeni silindi 5 gün önce böyleydi bende diyon tam silinmeden koyulaşsa keşke 😂😂😄

Eklentiler

• 20190713_203949.jpg
    20190713_203949.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 45
23.gün bugün abla ovi testi bu gebelik bitane var onu yapmıyorum emin olana kadar ovileti kullanıyom daha yeni silindi 5 gün önce böyleydi bende diyon tam silinmeden koyulaşsa keşke 😂😂😄
Bu da yanıltıcı şimdi kuzu.. biliyosun gebeyken pik çıkıyo. Ama inşallaahh bu ay olmassa önümüzdeki ay oluuur❤🤗

Bu da yanıltıcı şimdi kuzu.. biliyosun gebeyken pik çıkıyo. Ama inşallaahh bu ay olmassa önümüzdeki ay oluuur❤🤗

Yumurtlama icin yapmıyorum abla ikinci çizgi silinmesini takip ediyorum yumurtlama allaha emanet 😂😂 kurtajdan bi hafta sonra başladık gün aşırı hala devam ediyoz kısmeti varsa tutar onu takip etmek istemiyorum 😄😂😂

Ya kizlar benide ekleyin valla geriden geliyorum hep 😂😂
Maria26 Maria26 kuzum geçmiş olsun yazın hastalık hiç çekilmiyor, benimde bu ara başağrılarım arttı tansiyonum 9,6 9,5 gidiyor. Yarin doktor ilaçlarımı yazıcak vitamin kan vs. Belki düzelir diye umuyorum.

X