Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Isim icin hic taviz verme bence sen tasiyosun 9 ay ona ne ya. Benimkide dun brezilya fonu yaptirmis buGn duzlestiriciyle ustunden gevermisin dedi kimyasal ve koku cikiyo sirf yine ayni muhabbet donmesin diye yaptim ama hic icm rahat deil
Kuzum emin ol ne yaparsan yap konuşacak birşey bulurlar önceliğin bebeğin keşke yapmasaydın. Yok ya asla taviz vermem her zorluğunu ben yaşıyorum hiçbir sekilde ilgilenmiyorlar sadece babaanne olduğu için o hakkı kendinde buluyor herhalde

Aynen canım diğer türlü ilaçları biz karşılayacaktık razıydım ama doktor çok erken dedi daha 2 sene bile olmadı
Anladım cnm ama ben tutmazsa tüp düşünüyorum özelde yaptım asılama yı doktorum kararı bize bıraktı yıpratıyor bu süre üst üste asılama daha cok yormak istrmedim

Kuzum emin ol ne yaparsan yap konuşacak birşey bulurlar önceliğin bebeğin keşke yapmasaydın. Yok ya asla taviz vermem her zorluğunu ben yaşıyorum hiçbir sekilde ilgilenmiyorlar sadece babaanne olduğu için o hakkı kendinde buluyor herhalde
Suan cok yeniya ciddiye alinmiyo sanirim. Anladigim kadariyla kiz annesiyle erkek annesi cok farkli. Benim annem simdiden ustume titriyor

Kızlar merhaba benım 2 tane yumurtam 6 gun once catladı ve adetten sonra 2 gun arayla hep ilişki oldu ve kızlar 2 gundur bende göğüs agrısı başladı vücut ısım yukselmeye başladı ve kreması akıntı yumurtlamadan sonra bitmedi az da olsa her gun gelıyor gebelık oluştıysa bu kadar erken belirti olur mu adete 12 gun var

Arkadaşlar hamilelikte böyle ara ara adet sancısı gibi çeken oldu mu? Benim 5. Haftadan beri geçmedi. Ara ara oluyor hala. Doktor normal dedi ama pimpirikleniyorum ister istemez. Şuan 7+5 teyiz. Sizce normal mi kasık ağrısı?

Bebeği ve kalp atışını geçen hafta vajinal usg ile gördük.

X