Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar gecen yanlış alarm olmus bugün yumurtladigimi hissettim göğüs ağrısı falan şimdi dün degerlendirdik:olamaz::olamaz: bugin zor gibi veyarinda mersine tatile gidicez annemlere sezonu kapattık gibi
:eek::eek::eek:
Şimdi merak ettiğim yumurtlamadan önce mi sonrami yada ogunmu iliski hamilelik icin en uygun olani
Birazda açık sordum ksruma bakmayın lutfen

Anladım cnm ama ben tutmazsa tüp düşünüyorum özelde yaptım asılama yı doktorum kararı bize bıraktı yıpratıyor bu süre üst üste asılama daha cok yormak istrmedim
Evet ilaçlar her türlü şekle sokuyor insanı canım bu ay tatile çıkıyoruz sonrası Allah büyük artık bu ara bu konuyu unutmak istiyorum

Kizlar gecen yanlış alarm olmus bugün yumurtladigimi hissettim göğüs ağrısı falan şimdi dün degerlendirdik:olamaz::olamaz: bugin zor gibi veyarinda mersine tatile gidicez annemlere sezonu kapattık gibi
Şimdi merak ettiğim yumurtlamadan önce mi sonrami yada ogunmu iliski hamilelik icin en uygun olani
Yumurtlamadan sonra olan süreler kıymetli ama ben açıkcası bir kere bile ovü testi alma gereksinimi duymadım dikkatte etmedim bebek düşüncesiyle yatağa girince olmuyor kuzum açık konuşçam bende ama isteğin üzerine olsun hep bunu savunuyorum beyin kitliyor resmen çocuk diye düşününce gecikmeler başlıyor sonra batta her ay stres heyecan üzüntü bıraktığım ay hamile kaldım ondan tavsiye ediyorum kuzum yanlış anlama☺️

Yumurtlamadan sonra olan süreler kıymetli ama ben açıkcası bir kere bile ovü testi alma gereksinimi duymadım dikkatte etmedim bebek düşüncesiyle yatağa girince olmuyor kuzum açık konuşçam bende ama isteğin üzerine olsun hep bunu savunuyorum beyin kitliyor resmen çocuk diye düşününce gecikmeler başlıyor sonra batta her ay stres heyecan üzüntü bıraktığım ay hamile kaldım ondan tavsiye ediyorum kuzum yanlış anlama☺
Yok cnm ne yanlış anlamasi☺☺
Bende yumurtlama testi kullanmıyorum 5de hamilelik geçirdim de kimisinde haberim olmadan kimisinde çok beklerken oldu
Ama bukadar yumurtladigimi hissedince merakda ettim doğrusu hangi zamanlar en uygun diye
Cvbin için tskler😍😍
Rabbim ins senin evladinidasaglikla kucağına almayı nasip eder:KK9::KK9:

Kızlar 9 temmuzda 2 adet yumurtam catladı ve öncesinde ve sonrasında ilişki de oldu ama benım yumurtlamadan sonra akıntım bitmedi böyle kremsı bır sekilde artarak devam ediyor vücut ısım yükseldi hafif hafif arada göğüs agrım var ve cok nadir batma hissediyorum adetıme 11 gün var hamılelık oluştuysa bu kadar erken belirti olur mu

Kızlar 9 temmuzda 2 adet yumurtam catladı ve öncesinde ve sonrasında ilişki de oldu ama benım yumurtlamadan sonra akıntım bitmedi böyle kremsı bır sekilde artarak devam ediyor vücut ısım yükseldi hafif hafif arada göğüs agrım var ve cok nadir batma hissediyorum adetıme 11 gün var hamılelık oluştuysa bu kadar erken belirti olur mu
Cnm ins hamilesindir
Ama mesela benim tüm hamileliklerim 6 7. Haftada belirtilerini gösterirdi

Cnm ins hamilesindir
Ama mesela benim tüm hamileliklerim 6 7. Haftada belirtilerini gösterirdi
Canım ben 4 ay önce yine hamılelık gecirdim ama maalesef 7 haftalıkken düşük yasadım onda catlatma ıgnesı ile hamıle kaldıgım için iğnenin etkisinden dolayı iki gunden itibaren gebelık belırtısi yasadım o yuzden bu ay catlatma iğnesi olmadığı için tam cözemıyorum ne oldugunu

Canım ben 4 ay önce yine hamılelık gecirdim ama maalesef 7 haftalıkken düşük yasadım onda catlatma ıgnesı ile hamıle kaldıgım için iğnenin etkisinden dolayı iki gunden itibaren gebelık belırtısi yasadım o yuzden bu ay catlatma iğnesi olmadığı için tam cözemıyorum ne oldugunu
Inş vardır bebis yaaa ve ins bu onun belirtisidir

Evet ilaçlar her türlü şekle sokuyor insanı canım bu ay tatile çıkıyoruz sonrası Allah büyük artık bu ara bu konuyu unutmak istiyorum
İnşallah tam unuttuğun anda gelir miniğin tatil hediyesi niyetine 😘

benim pikkk günü ve ertesi günü ilişki oldu o şekilde hamile kaldım :KK70:
sen ovu testi yapmadıgın için bilemedim şimdi inşallah yakalamışsınızzzdır yımırtayı :KK70:

X