Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kimse günaydın yazmadıgına göre benden baska resmi tatilde çalışan ezik yok galiba :KK70: :KK70:

günaydın canlarımmm

bugun Maria26 Maria26 doktor günüüü güzel haberlerle ve cinsiyeti öğrenip gel kuzum :KK70: :KK70:
Günaydın kuzum. 11.15de randevu, sonra oğlanı da kontrole götürücez. Eşimin dedesi çok hastaydı vefat etti sabah 😔 gitmezdim belki dr a ama 2 3 haftadan önce randevu almam imkansız, eşim şimdi cenaze işleriyle ilgileniyor, fırsat bulup gelicek gidicez hemen, cenaze kalkana kadar da gider geliriz hemen inşallah 🙏🏽🙏🏽 amcam da çok ağır yoğun bakımda, makineye bağlandı, her an kötü haber gelebilir hepsi peşpeşe gelir gelince .. Ölüm Allahın emri işte .. inşallah güzel haberlerle gelirim bende fırsat bulunca yazarım hemen 🙏🏽🙏🏽

Kizlar gecen yanlış alarm olmus bugün yumurtladigimi hissettim göğüs ağrısı falan şimdi dün degerlendirdik:olamaz::olamaz: bugin zor gibi veyarinda mersine tatile gidicez annemlere sezonu kapattık gibi
:eek::eek::eek:
Şimdi merak ettiğim yumurtlamadan önce mi sonrami yada ogunmu iliski hamilelik icin en uygun olani
Birazda açık sordum ksruma bakmayın lutfen
Bende ovu testi yapıyordum. 2gün pik oldu. 2.gün tam kopkoyuydu ilişki oldu bi daha olmadı o tuttu canım bizimde

Günaydın kuzum. 11.15de randevu, sonra oğlanı da kontrole götürücez. Eşimin dedesi çok hastaydı vefat etti sabah 😔 gitmezdim belki dr a ama 2 3 haftadan önce randevu almam imkansız, eşim şimdi cenaze işleriyle ilgileniyor, fırsat bulup gelicek gidicez hemen, cenaze kalkana kadar da gider geliriz hemen inşallah 🙏🏽🙏🏽 amcam da çok ağır yoğun bakımda, makineye bağlandı, her an kötü haber gelebilir hepsi peşpeşe gelir gelince .. Ölüm Allahın emri işte .. inşallah güzel haberlerle gelirim bende fırsat bulunca yazarım hemen 🙏🏽🙏🏽
canım başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşalalh.
amcanada allah şifa versin inşallah :KK43:
tamam vakit bulabilirsen haber bekliyoruz senden cıkışta.

Herkese günaydın, başınız sağ olsun canım, inşallah güzel haberlerle gelirsin🙏

canım başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşalalh.
amcanada allah şifa versin inşallah :KK43:
tamam vakit bulabilirsen haber bekliyoruz senden cıkışta.
Gidemicez herhalde, malesef ilgilenecek kimse yok, eşimde bırakamazmış yetişemyiz zaten. Artık ne zaman randevu alabilirsem o zaman giderim

sen kendin gitsen cokmu uzakki ?
Gitmicem canım, sinirlendim şu an, ben hazırlandım gelicek diye bekliyorum, gelip sizi alıcam annemlerin yanında olun dedi, ben tek gittim zaten şimdiye kadar 2 kere, yine giderdim taksiyle 15 20 dk, ama yok o öyle diyince önemsiz bulunca erteler sonra gideriz dedi, kendi bilir. 2 hafta sonraya veriyor randevuyu en erken sonuöta yetişirdik yarım saat sürüp gelirdik hemen ama yalnız bırakamzmış evi, bizde orda olmalıymışız herkes ordaymış.. kendi bilir

Çok moralim bozuldu, tamam allah rahmey eylesin, 95 yaşında 2 yıldır hasta zaten hep ölsün diye bekeldiler .. kimse önemsemi adamı, yoğun bakıma girdi çıktı kimse bakmadı adama, şimdi ama ben gitmezsem 5 dk herkesin gözüne batacak sanki adama değer veriyolardı da .. neyse anladı eşim sinirmendiğimi gidelim gelelim geç oluyo falan dedi sonra

Gitmicem canım, sinirlendim şu an, ben hazırlandım gelicek diye bekliyorum, gelip sizi alıcam annemlerin yanında olun dedi, ben tek gittim zaten şimdiye kadar 2 kere, yine giderdim taksiyle 15 20 dk, ama yok o öyle diyince önemsiz bulunca erteler sonra gideriz dedi, kendi bilir. 2 hafta sonraya veriyor randevuyu en erken sonuöta yetişirdik yarım saat sürüp gelirdik hemen ama yalnız bırakamzmış evi, bizde orda olmalıymışız herkes ordaymış.. kendi bilir
keşke sen gitsen ya daha 40 dk var randevuya 11.15 değilmiydi ?
ama sen bilirsin yinede gidemiceksende üzme kendini sakin ol vardır bi hayır :KK43:

keşke sen gitsen ya daha 40 dk var randevuya 11.15 değilmiydi ?
ama sen bilirsin yinede gidemiceksende üzme kendini sakin ol vardır bi hayır :KK43:
Eşime dank etti, zaten riskliyim. Tirodim sınırda ne dicek dr. Amniyotik bant vardı o ne durumda? Kusuyorum berbat haldeyim ilaç almam lazım? Yani faekında zaten ama muhtemelen orda ona 3 5 kişi beni sorup durdu niye gelmiyo dedi o da gelmemi istedi. Şimdi gidelim hemen yetişirz diyo

Eşime dank etti, zaten riskliyim. Tirodim sınırda ne dicek dr. Amniyotik bant vardı o ne durumda? Kusuyorum berbat haldeyim ilaç almam lazım? Yani faekında zaten ama muhtemelen orda ona 3 5 kişi beni sorup durdu niye gelmiyo dedi o da gelmemi istedi. Şimdi gidelim hemen yetişirz diyo
tamam git sende kuzum boşverrrr işini hallettiğine baakarsın doktora işiniz yarım saat anca sürcek zaten hadi güzel haberlerle gel

Canın başınız sağolsun umarım gidebilmişsindir randevuna. Böyle şeyler için sıkma canını kuzum.

Bugünkü testim yine kururken belirginleşti kızlar ya da ben göremiyorum ilk anda 🤔
89F7F61B-E6D8-40CF-8EEA-EFE40BED42AD.jpeg

X