Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yokk canm hemen tüp bebek demiyoruz zaten eşim beklemek istiyo biraz daha zamanı var demekki isyan etme Allah'ın gücüne gider der, en büyük destekcim kendisi zaten akrabalara durumdan bahsetmiyoruz bile benim annemler biliyo kaynanamlar bilmiyo. Baska hastanelere de sorcaz bi tanıdık doktorlar var bazı kişilerin önerdiği bakalım

Hayırlısı bakalım inşallah gerek kalmadan gelir bebişin kim bilir tüm bebeğe niyetlendiğin an gelir

Ayyyyy ne güzel canım valla kıymetini bil. Ben ilk gebeliğimde bulantıdan kafamı kaldıramazdım mesela annemelr temizliğe yemeğe yardıma gelrlerdi ama maalesef görmce kv bana laf sokardı kendi işimi yapamayan kafamı kaldıramayan bana, iş bölümü yaparlardı, merdivenleri aırayla silersiniz annemle, annem de çok yaşlı temizliğe yardım etmek lazım hep falan .. düşün bana bunları yapmasalardı ben kv ile daha samimi olırdum kızını dinlemese aslında çok iyi ama ona uyarsa benle çok zıt gidiyor hep laf sokuyor. He ben napıyorum asla dediklerini yapmıyorum. İşime gelirse huyuma gdierse temizliğine ayrdım ettiğim günlerde oldu. Hergün yemek taşıdığım günlerde oldu ama asla kıymetimi bilmediler bana hiç yardım etmediler laf sokmaktan eşimi dpldurmaktan eşimle gizli gizli konuşup msjlaimaktan başka bişey yok yani 5.5 yılda .. kimseyle anlaşamıyolar ama artık anladım sadece kendi aileleri ile birlk olmak istiyolar .. bende kendi hallerine bıraktım şimdilik 😊 geçenkerde panik atak geçirdim ya endokrin dr um dedi noldu sana kim canını sıktı, neyi takıyosun kafana, bazen çok bunalıyorum ama dr da dedi bırak herşeyi, bak oğlun var şu an sağlıklı gebeliğin var, canını sakın sıkma kulağını tıka dedi herşeye ve önüne bak. Bende öyle yapmaya çalışıyorum. 😁 çok konuştum valla 🙈 sen kıymetini bil valla kv lerin sus otur 😆

Konuş abla sorun değil farkındayım dolmuşsun eşinde biraz arada kalmamak için uzak duruyor sanırsam bu konulardan iyce taşmışsın sen aynen boşver sıkma canını dip dibe olmak iyi değil ben yakın değilim olsak belki bizdede sorun çıkar kim bilir ama ben en başta uzak olmayı tercih ettim ne kendi aileme ne eşimin ailesine herkesten uzak olmak daha iyi sorun olmuyor ozleniyorsun

Yaw kızlar benim değer hiç düşmüyor galiba gebelik testim yok bi tane var onuda kendime söz verdim emin olduğum zaman yapicam başka test almak istemedigim için ovide takibi yapmak istemedigim için övgüleri kullanıyorum takip amaclı bakıyorum iki günde üç günde bir ama dün biraz daha soluktu çizgi hatta eşime dedim değerim düşmüş herald e baya diye bugün yine koyu iki üç gündür sağ kasık ağrım var yumurtluyormuyum yoksa yumurtammi gelişiyor anlamadım akinti yok iki gündür beyaz krem gibi katı akinti oldu öğlene doğru okdr çarşamba yine kan vercem bugün kürtaj olalı 18 gün oldu 🤔🤔🤔

Eklentiler

• 20190713_203949.jpg
    20190713_203949.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar ben doktora gittim şükür herşey yolunda elinin kolunun oynadıggnıda gördükkkk 💃💃 allah isteyen herkese nasip etsin. :)
Kafa yapısı kemik yapısı vs tahmin yapabilen varsa yapabilirmi 🙈🙈🙈
Buugun 10+1 iz ultrasonda 10+0 cıktık 😀

Enam maşallah tipe bah hele 🤣 dediklerinin ne anlamam ama maşallah hep böyle sağlıkla gidip sağlıkla al kucağına canim ❤

Canım hiç kararsiz olma
Cevremfen gördüğüm kadarıyla ilk seferde pek tutmuyor zaten
Ama bir arkadaşım ikinci seferde ikizlere hamile kaldı
Maddi olarak bir sıkıntı yoksa tekrar dene bence
Araştırma hastanesinde profa gidiyorum o yüzden maddi bir problem olmuyor eşim vücudun biraz dinlensin diyor karar veremedik o yüzden

Doğru diyorlar aslında babamda çok dedi bana bu kadar pimpirikli olma diye başına bise gelecek diye 😣
Kuzum benim ki cokta pimpiriklilik değil ağır birşey istedi benden bende hamileyim dedim birşey olmaz yiyeceği ekmeği varsa zaten doğar diyor. Ağır kaldır birşey olmaz onu yap birşey olmaz biz neler yapıyorduk hiç dikkat etmiyorduk falanlar😏 Hep kendini kıyaslıyor o biraz itici geliyor

Kuzum benim ki cokta pimpiriklilik değil ağır birşey istedi benden bende hamileyim dedim birşey olmaz yiyeceği ekmeği varsa zaten doğar diyor. Ağır kaldır birşey olmaz onu yap birşey olmaz biz neler yapıyorduk hiç dikkat etmiyorduk falanlar😏 Hep kendini kıyaslıyor o biraz itici geliyor

Okadarda değil canim yuh yani senide kucaklayım anne deneyelim istersen deseydin tobe tobe 🤣

Cok sinir bozucu. Bizde ilk ogrendigimde eteklerimiz zil cala cala haber verneye gittik. Bende ve onda evcil hayvanlar veterinrimzn bize soledigi seyleri anlatik sonra ayy bizi gittigimze beter etti. Esim ertesi gun baya tartismis onunla. Oda oyle bukadar pimpirikli olmayin vs konustu durdu

X