Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet insan çok bitkin oluyor ben gözümü açamıyorum uykudan bide bakmak zorunda oldugum bi çocuğum olsa nolur bilmiyorum o an.
sizlerin işi daha zor allah yardım etsin :)
evet haklısın tsh sıkıntı senin için cinsiyeti düşünememen cok doğal

inşallah sorun çıkmadan 3 ayı tamamlarsın canım inşallah bebişin gayet iyidir

İnşallah canımm valla içimden hep kız geçti, çin takvimi falan da kız ama erkek çıkarsa da şaşırmam üzülmem kız çıkarsa da sevinirim yani erkeğe de oğlum a bazen ileride kardeş gelse bizim eve diyorum. Gözleri büyüyor, nasıl yani hep bizimle mi kalıcak diyo seviniyo yani bayılır o evet sen biraz daha büyü 4 yaşına gelince belki bebek bir kardeş gelebilir diyorum keşke gelse anne ben severim onu diyo kız mı erkek mi gelsin isterdin, kız isterdim diyo ama ona arkadaş olsun da o kıza da erkeğe de bayılıyor herkesle çok iyi anlaşır oğlum Allahtan

yaaa yerim onu ben
inşallah önce sğalıklı sonrada kızdır bebişşşş ne güzel olur bi erkek bi kız
ailelere söylemedende iyi dayandın valla helal olsun

,
yaaa yerim onu ben
inşallah önce sğalıklı sonrada kızdır bebişşşş ne güzel olur bi erkek bi kız
ailelere söylemedende iyi dayandın valla helal olsun

Valla yaa diyorum ya aslında 1 2 ay daha söylemem bana kalsa eşim hemen anında söyler şimdi söyleyelim mi der, benim ailem karşıda zaten, haftaya yazlığa gidicez. Dr dan sonra onlarada uğrayabilirsek uğrar öyle gideriz. Şimdi ben oğluma söylemicem 4 5 aya kadar ama kv ler sürekli söylicek kafasını karıştırıcaklar işte. O yüzden dedim başlicak boş muhabbetler. Daha şimdiden bilmeden diyolar zaten biraz daha büyü de bizde kalırsın sen, bizle uyursun, şimdi öğrensinler heh kardeşi de geliyo tamam artık hep bizde kalsın dicekler hergün aynı muhabbetler.. dipdibe yaşayınca böyle işte maalesef. Uzaktan gelir kendi ailem bana destek yardımcı olur, burdakiler asla yardımcı olmaz ama olmuş gibi konuşur dururlar sağolsunlar.. eşim zaten hayatta anlamaz böyle şeylerden. Ben bu ara çok hassasım herşey batıyor gözüme, hiçbirşey paylaşmıyoruz eşimle bazen çok sıkılıyorum hep ailesiyle olmak istiyor biz hiçbişey yapamıyoruz. Bende bıraktım artık ailesiyle vakit geçirmek istiyosa geçirsin. O yüzden çok yalnız hissediyorum kendimi bari ailemde öğrensin en azından rahat rahat konuşurum onlarla onlar bana eşimden daha fazla ilgi gösterir zaten. Eşim asla anlamıyor baştan konuştuk güya yardımcu olucaktı da asla midem buşanıyo, niye nolduki diyo, uzanıyprum hep yatıyosun nasıl gezelim bi yere gidelim diyo. Yani herşeyi batıyo bu 2 hafta zaten nasıl geçicek bilmyiorum hiçbiyere gitmek istemiyorum ay içimi döktüm

Selam kızlaar nasılsınız. Dün kontrole gidememiştim bugün gittim doktorum yine bu hastaneden de ayrılmış bende tekrar eski hastaneme döndüm başka bir doktor vardı ona gittim. Sonunda kalp atışınıda duydum.Bebeğimi gördüm ama biraz şok olduk eşimle çok hareketli napcaz biz bu bebişle. Bize kök söktürcek gibi eşim diyo niye bu kadar hareketli e dedim ne bekliyorsun annesi hareketli merdivenleri hala hoplaya hoplaya iniyo

ay kıyamam canım ya
okurken korktumda biraz malum benimde kv üst katta görümce alt katta şimdilik bi zararları yok ama bebiş olunca bizdede böyle sorunlar olcakmı acaba
en gıcık oldugum insan tipi bişey yapmadan yapıyo gibi anlatan
eşin biraz anlayışsızlık yapmış evet
keşke ailene sen söyleseydin kural yokki bekle diye.
kızkardeşin dertleştiğin biri varsa falan ne bilim söyleseydin içini dökseydin rahatlardın

ama az kalmış söylemene onlar seni anlar yardımcı olurlar ne varsa insanın kendi ailesinde var zaten

oyyy masallahhhh hadi resmini at bizee görim bakim benimkide o kdr büyümüştür
bende dayanamıcam cumartesi gidcem galiba

Çok iyi fiyatı ama hastane yorumlarına bak bakalım orda tüp bebek yaptıranlar normal mi memnun kalmışlar mi aşılama pahalı gibi geldi ama iyce araştır bodozlama girme kuzu

Cnm faydasını gördün mü acaba. Kaç kutu kullandım. Ben 1 hafta kullandım yumurtlama Olumca bıraktım. Arkadasım da kullandı 2 ay hamile şuan

Ben gördüm canim yumurtaliklarimda tembellik vardı o ay hamile kaldım ama sonlandı benim şuan kullanamıyorum değerlerim düşmediği için

oyyy masallahhhh hadi resmini at bizee görim bakim benimkide o kdr büyümüştür
bende dayanamıcam cumartesi gidcem galiba
Boyunu felan söylemedi bende unuttum sormayıda bundan çok anlamıyorum sen anlıyosan söylermisin
Sadece normalde bugün 9+6 günlük ama 9+1günlük her şey güzel dedi

Buda minnağım

oyy dha minicik yaa bakalım benimki nası cıkcak cumartesi 10+1 oluyoo
sennide kafası sol tarafta benimki gibi kafası soldaysa kız oluyo diyenler var ama pek inandırıcı gelmiyo
bekleyip görcez
boyu altta crl yazan yer kuzum sanırım 2,5 cm e yakın cıkmış :) 2,4 gibi

kız minicik bu nası harektlerini gördünüzzz

resimde çok anlaşılmıyor o kolları ve bacakları varya kıpır kıpırdı eşimle hala gülüyoruz bebek kolbastı oynuyordu diye mesj atıyor bana

Kızlar 2 li test için 240 tl fiyat verdi hastane normalmi bu test için. Yaptırmayanlarda oluyormuş ama yaptrmakta fayda var değilmi?. Birde bebeğe zararı varmı bu testlerin?

Kızlar 2 li test için 240 tl fiyat verdi hastane normalmi bu test için. Yaptırmayanlarda oluyormuş ama yaptrmakta fayda var değilmi?. Birde bebeğe zararı varmı bu testlerin?
iyi fiyat vermişler canım 1609ece 350 ye yaptırdı sanırım.
bizim burdada 350-400 civarı.
bende yaptırcam yaptırıp yaptırmamak senin tercihin bebeğe bi zararı yok yapmanın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…