Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
iyi fiyat vermişler canım 1609ece 350 ye yaptırdı sanırım.
bizim burdada 350-400 civarı.
bende yaptırcam yaptırıp yaptırmamak senin tercihin bebeğe bi zararı yok yapmanın :)
evet ben medipol de 350 ye yaptırdım 250 ye de vardı yakın civarımda ki hastanede ama kendi hastanemi tercih ettim iyiki de öyle yapmışım perinatoloji uzamanı olan doktor süper bir kadındı sonradan yorumlarada baktım tek bir kötü yorum yoktu fiyattan önce bence testi yapacak doktoru araştırmak lazımm

iyi fiyat vermişler canım 1609ece 350 ye yaptırdı sanırım.
bizim burdada 350-400 civarı.
bende yaptırcam yaptırıp yaptırmamak senin tercihin bebeğe bi zararı yok yapmanın :)

Bu hastaneye rahat gidip gelebiliyorum fena bir hastane değil orta derecede. Birde pendikte medicalpark var ordaki doktorda bu hastaneden geçti. Kafam iyice karıştı bu ikili test nasıl yapılıyor acaba?

Bu hastaneye rahat gidip gelebiliyorum fena bir hastane değil orta derecede. Birde pendikte medicalpark var ordaki doktorda bu hastaneden geçti. Kafam iyice karıştı bu ikili test nasıl yapılıyor acaba?
Önce bebeğin ensesini ölçüp burun kemiğine bakıyorlar sonra da kan veriyorsun kuzum

Kızlar nasılsınız bizde az önce bebeğimizi görmeden geldik vajinal ultrasonla bakalım daha rahat duyarız kalp atışını dedi doktorum bi zararı olmaz dimi büyümüş 6+1 olmuşuz çok güzeldi kalp atışını duymak Rabbim herkese nasip etsin

Cnm faydasını gördün mü acaba. Kaç kutu kullandım. Ben 1 hafta kullandım yumurtlama Olumca bıraktım. Arkadasım da kullandı 2 ay hamile şuan
canım o macundan bende kullanıyorum bu 2.ayım olcak geçen ay sadece 6 gün kullanabildim yumurtlama başlayınca bıraktım
ilk kez pik zamanım 3 gün sürmüştü
bakalım bu ay ne olcak?

canım o macundan bende kullanıyorum bu 2.ayım olcak geçen ay sadece 6 gün kullanabildim yumurtlama başlayınca bıraktım
ilk kez pik zamanım 3 gün sürmüştü
bakalım bu ay ne olcak?
Bende az kullandım ilk ayım daha. Yumurtlama görünce bıraktım bende. Bakalım inşallah işe yarar. Arkadas Bi kutu aldı. Onu 2 ay kullandı şuan hamile kist oldugu halde

Bende az kullandım ilk ayım daha. Yumurtlama görünce bıraktım bende. Bakalım inşallah işe yarar. Arkadas Bi kutu aldı. Onu 2 ay kullandı şuan hamile kist oldugu halde
yaa ne kadar güzel
inşallah bizde faydasını görürüz
tadı çok kötü ama katlanıyorum

gözün aydın canım kocaman oldugu günleride gör inşallah bi zararı olmaz baktıranlar var burda vajinal :)

Kuzum gözün aydınn Ben nerdeyse 11.haftaya kadar vajinal baktırdım, hiçbir problem olmaz. O zaten sıkıntılı bir şey olsa hiçbir doktor kullanmaz için rahat olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…