Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İçim rahat etsin diyorsan bir daha verebilirsin canım tamamen seninle ilgili, 5+3 te alttan keseyi görmüştüm ben.
20 sinde tatile gidiyorum yazlığa. 20sinde 4+4 oluyor yine bir şey göremem değil mi ? Tatil dönüşü mü gitsem? Çok kararsız kaldım. Özele gidicem bi de zaten muayene ücretleri çok pahalı boşuna gitmek istemiyorum.

20 sinde tatile gidiyorum yazlığa. 20sinde 4+4 oluyor yine bir şey göremem değil mi ? Tatil dönüşü mü gitsem? Çok kararsız kaldım. Özele gidicem bi de zaten muayene ücretleri çok pahalı boşuna gitmek istemiyorum.
Tatil dönüşü git kuzum 4+4 çok erken bebek için

Biraz ağrım ve kanamam var canım oda 10-15 gün normal dedi doktor. dün kanama çok olunca kontrole gittim bir sorun yok dedi. parça vs kalmamış. yarın da bebeklerimin patolojiden sonucu cıkacak. neden kalplerinin durduğuna dair..
Genelde hiçbir sorun çıkmıyor patolojiden canım ..
Azalır kanaman da inşallah daha iyi olucaksın 🙏🏽 ağır kaldırma ağır iş yapma dikkat et kendine bu dönemde canım

Günaydın kızlar 😍😍 bu bulantılar ne zaman biticek diye gün sayıyorum 🙈 çok şükür kusma yok ama yatana kadar herşeyden bulanıyorum 😟 ctesi 12.haftaya giriyoruz herhalde artık azalır yavaş yavaş .. 🙏🏽
ayy alah yardımcın olsun mariam benim çok bulanmadıgı halde bulandıgı zamanlar cok zor oluyorrr :KK43:
şaka maka 12 haftalık olcan valla artık şu cinsiyetide öğrende bizde gelelim peşinden :KK70:

Eklentiler

• 7921271A-EF5E-4403-B12B-7F4C3760F8CD.png
    7921271A-EF5E-4403-B12B-7F4C3760F8CD.png
    325,8 KB · Görüntüleme: 33
  • 795E6A90-4DDD-48B6-A665-FB540E1D95BE.png
    795E6A90-4DDD-48B6-A665-FB540E1D95BE.png
    196,2 KB · Görüntüleme: 37
ayy alah yardımcın olsun mariam benim çok bulanmadıgı halde bulandıgı zamanlar cok zor oluyorrr :KK43:
şaka maka 12 haftalık olcan valla artık şu cinsiyetide öğrende bizde gelelim peşinden :KK70:
Valla ben bulantılarla çok sıkıldım bide hiçç dinlenemiyorum evde dk durmayan, asla susmayan 3 yaş oğlanıyla 😟 sıkılıyor sürekli, halim kalmıyor, yemek ev temizliği mecbur çocuk olmasa yapmicam, gerçi yapıyprum 1 saat sonra ev aynı dağınık 🙈 aşırı halsizlk var tabi.bu 3 ay öyle oluyor inş sonra enerji gelir yaa 🙄 hiç halim olmuyor bazen .. eşim bu hafta izne çıkıyor, oğlan babasına yapışır artık beni rahat bırakır. Pazartesiye az kaldı .. valla cinsiyet hiç aklıma bile gelmiyor, sormayı bile unutabilirim hatta belki dr a giidnce 🙈🙈 benim tiroid derdim başa bela, düştükçe düştü tsh, kendi dr um ve endokrin ısrarla ilaca başlamayalım 3 ayı dolduralım sonra düşük doz başlarsın diyolar ama benim çarpıntım var çok stres yapıyorum işte .. pazartesi bakalım ne dicek dr valla sağlık haberini alayım da bide şu tiroidi dengelesek başka bişey istemiyorum. Ptesi sıkıntısız geçerse kontrol ailelere de söyleriz artık ay hiç söyleyesim yok da işte 😁😆 öğrensinler neyse. Başlayacak boş muhabbetler 😆

X