Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kuzum, kafan dağılır çalışmak iyidir.. Ağrın sızın yok di mi?
Biraz ağrım ve kanamam var canım oda 10-15 gün normal dedi doktor. dün kanama çok olunca kontrole gittim bir sorun yok dedi. parça vs kalmamış. yarın da bebeklerimin patolojiden sonucu cıkacak. neden kalplerinin durduğuna dair..

Her şerde bir hayır vardır kübra kuzum, kendini yıpratma kafanı işine vermeye çalış, çalışmak iyi gelir. İlk gün zor geçer ama sonra sonra kafan dağılır biraz.

Rabbim sana en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Amin canım inşallah.
Teşekkür ederim umarım bir an önce diner acısıı

Şimdi ben 2 hafta sonra falan anca doktora gidicem gibi duruyor çünkü şuan 3+3 üm daha aile hekimi de 6 haftaya yakın git dedi. Bu süreçte 1 hafta sonra falan tekrar kan vermeli miyim? Yoksa 2 hafta beklemeli miyim?

Şimdi ben 2 hafta sonra falan anca doktora gidicem gibi duruyor çünkü şuan 3+3 üm daha aile hekimi de 6 haftaya yakın git dedi. Bu süreçte 1 hafta sonra falan tekrar kan vermeli miyim? Yoksa 2 hafta beklemeli miyim?
artık kan vermesende olur ama sen bilirsin rahat etmezsen adetin geçince bi iki gün yine ver istersen

İçim rahat etsin diyorsan bir daha verebilirsin canım tamamen seninle ilgili, 5+3 te alttan keseyi görmüştüm ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…