Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canımm aminnnn inşallah Allah'ın bir lütfu bu duygu endişelerle kendimizi strese sokmaya gerek yok.Normal akışına bıraktım ben.Haftaya kontrolümüz var.ara ara sarı akıntım oluyor benim sende de oluyor mu? İç camasirimda sapsarı oluyor hergun degistiruorum acikcasi daha onceki hamileliği de de oluyordu zaten ilk ordan anlamistim hamile oldugumu normal sanirim
Benim normal akıntım da sarı zaten, şuan da oluyor.

Kesinlikle öyle .. biz burada hem sevincimizi hep üzüntümü pylaşıyoruz..
Napıyorsun canım, amniyotik bant kaç mm di senin, bir sonraki kpntrolün ne zamandı? Gerçi netten okuduğym kadaryla 20.haftalardan sonra bayaa risk kalkıyomuş zaten hiç sıkıntı olmuyomuş. Bana da dr 9.haftada görmemiz çok iyi ilerde bu minicik kalıcak belkide göremicez, ilerideki haftada farketsek o zaman riskli derdim hiç bi risk yok dedi. Aklıma getirmiyorum sorun olmaz inş diyorum ama haftaya randevuyu da çok merak ediyorum. Detaylı bakıcak zaten dr. hatta radyolağa yönlendirip bakarız demişti bakalım. İnşallah güzel haberlerle dönerim haftaya 🙏🏽🙏🏽🙏🏽
İnşallah çok çok güzel haberlerle gelirsin canım🤲🏻🤲🏻 İnsanın elinde değil stres olmak ama sen mümkün oldukça minimuma indir stresini. Senin doktor baya güzel konuşmuş keşke benimki de öyle konuşsaydı da o kadar üzmeseydi bizi😡 Benim bant için tam mm söylemedi içimde süphe kaldı bende bir hafta sonra direk şehir hastanesine gittim ve riskli gebeliklere baktırdım öyle birşey yok dediler benim doktor benzetmiş. Bak sana o utrasyon sonucunu da atayım karşılaştır inşallah seninde benzetmedir🤲🏻🤲🏻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 31
poncikvegece poncikvegece canımm, ne kadar üzülme desekte bunun tesellisi yok biliyorum. Rabbim verdi rabbim aldı en kısa zamanda en hayırlı zamanda gelsin bebişin, bol bol dua et kendini dinleme sakın.. Of çok üzgünüm :KK43:

Kizlaar günaydinn :KK24: resim atiyorum bi bakarmisiniz.. Daha ilk denememiz oldugu icin pek anlamiyorum.. Pik den sonra tekrar koyulasti.. Bat 18.07 :KK35:
IMG_20190709_074131.jpg

Kizlaar günaydinn :KK24: resim atiyorum bi bakarmisiniz.. Daha ilk denememiz oldugu icin pek anlamiyorum.. Pik den sonra tekrar koyulasti.. Bat 18.07 :KK35:Eki Görüntüle 2286815
cok değişik bi ovulasyon testi ilk defa gördüm böyle mavili :KK70:
ama 5,7 de pik gibi gelmedi bana tam yaaa cok koyu değil çünkü bilemedimm batada 9 gün kalmış bence devam edin yapmaya daha geç yumurtluyo olabilirsinizzz bunlar bana cok koyu gelmedi :)

cok değişik bi ovulasyon testi ilk defa gördüm böyle mavili :KK70:
ama 5,7 de pik gibi gelmedi bana tam yaaa cok koyu değil çünkü bilemedimm batada 9 gün kalmış bence devam edin yapmaya daha geç yumurtluyo olabilirsinizzz bunlar bana cok koyu gelmedi :)
digital ovu testlerinden kullandim orda pik 5 temmuz gösterdi ordan biliyorum :KK70: ondan sonrakide pazar günü yaptigim en sondakida bugün yine :KK70:

tatlım dün ben sana cevap vermeyi atladım galibaaa :KK43:
benim bi sonraki dr kontrolum 12. haftada 27 temmuzda gidcem :)
senin nasıl gidiyor bidaha ne zaman çağırdı 2 li test için birşey dedimi
ya hem 27 sinde oraya gideceksin hemde bizi eve çağırıyorsun :KK70: :KK70:

X