Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
tatlım dün ben sana cevap vermeyi atladım galibaaa :KK43:
benim bi sonraki dr kontrolum 12. haftada 27 temmuzda gidcem :)
senin nasıl gidiyor bidaha ne zaman çağırdı 2 li test için birşey dedimi

bende yrn kontrole gideceğim cnm 2 li test için henüz bişey demedi yrn söyler sanırım sana söyledimi?

sence benim randevuyu geç saate alma ihtimalim varmı ? :KK70: :KK70:
doktorla birlikte hastaneye girmeliyim :KK70:
2 de deniz işe gidcek gelirsiniz işte öğlenden snra bimden bi bisküvi bi çay yallah size cok bile :KK70: :KK70:
Brrk Brrk seni elife havale ediyorum bi çay bi bisküviye o kadar yol gaza basamam bu sıcakta en az 4 çeşit yiyecek olması lazım ( kısır , börek , dolma, tatlı ) gibi :KK70: :KK70:

poncikvegece poncikvegece ne desek teselli edemeyiz seni eminim yaşadığın acının tarifi yoktur.. cennette seni beklesinler sana şefaatçi olsunlar inşallah canım.. isyan etme sakın Allah'a sığın. En tez vakitte sağlıklı yavrular kucağına alırsın inşallah.. bir kaç günlük tatile çıksanız çok iyi olur aslında kafa değişikliği ruhun dinlenir. ben içinden çıkılmaz bir durum olduğunda uzaklaşmayı seçerim her zaman iyi gelmiştir, sen de bir düşün.. kendine çok iyi bak

İnşallah çok çok güzel haberlerle gelirsin canım🤲🏻🤲🏻 İnsanın elinde değil stres olmak ama sen mümkün oldukça minimuma indir stresini. Senin doktor baya güzel konuşmuş keşke benimki de öyle konuşsaydı da o kadar üzmeseydi bizi😡 Benim bant için tam mm söylemedi içimde süphe kaldı bende bir hafta sonra direk şehir hastanesine gittim ve riskli gebeliklere baktırdım öyle birşey yok dediler benim doktor benzetmiş. Bak sana o utrasyon sonucunu da atayım karşılaştır inşallah seninde benzetmedir🤲🏻🤲🏻

Benim baya belliydi canım bakar bakmaz gördü bebek kesenin %80 lik yerinde duruyor ayak altında kalıyor bu amniyotik bant ve şu an %20lik bi yerde ve 4mm çok küçük dedi, büyüyüp tekmeledikçe onu itip diper duvara da yapıştırabilir hatta yok olabilir yani dedi. Eğer ortalarda orsaymış bu bant o zaman riskli sayılırdın sıkı takip olurdu ama şu an risk yok dedi ne biliyim fazla rahat konuştu. Neden olur dedim. Benim kanama lekelenme çok oldu ya ondan olabilir kese oluşurken deforme olmuş dedi. Pazartesi gideceğiz bakalım 🙏🏽🙏🏽🙏🏽 20190709_104919.jpg

X