Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim baya belliydi canım bakar bakmaz gördü bebek kesenin %80 lik yerinde duruyor ayak altında kalıyor bu amniyotik bant ve şu an %20lik bi yerde ve 4mm çok küçük dedi, büyüyüp tekmeledikçe onu itip diper duvara da yapıştırabilir hatta yok olabilir yani dedi. Eğer ortalarda orsaymış bu bant o zaman riskli sayılırdın sıkı takip olurdu ama şu an risk yok dedi ne biliyim fazla rahat konuştu. Neden olur dedim. Benim kanama lekelenme çok oldu ya ondan olabilir kese oluşurken deforme olmuş dedi. Pazartesi gideceğiz bakalım 🙏🏽🙏🏽🙏🏽Eki Görüntüle 2286853
Ama o ilk dönemlerde cok sık karşılasan bir olaymış bak senin bebeğin çok sükür itiyormuş. Zaten eğer risk olsaydı doktor seni her hafta kontrole çağırırdı. Riskli gebelige gittiğim doktor bana zaten bu dönemlerde kese oluştuğu için böyle seyler olabiliyormuş kendiliğinden geçiyor zamanla dedi. İnşallah gittiğinde geçmiş der🤲🏻🤲🏻

Ama o ilk dönemlerde cok sık karşılasan bir olaymış bak senin bebeğin çok sükür itiyormuş. Zaten eğer risk olsaydı doktor seni her hafta kontrole çağırırdı. Riskli gebelige gittiğim doktor bana zaten bu dönemlerde kese oluştuğu için böyle seyler olabiliyormuş kendiliğinden geçiyor zamanla dedi. İnşallah gittiğinde geçmiş der🤲🏻🤲🏻
Ay inşallah canım ya. Bende netten baktım ayrıntılı ultrasonda hiçbişey gözükmezse bebek gayet iyiyse doğuma kadr bişey olmuyormuş. Yani bende inşallah sağlıkla 20.haftalara gelirim. 🙏🏽 bakalım haftaya ne diyecek dr

Maliyeti ne oldu canm bilgin var mı.? O süreci beklemek de zordur ama hayırlısı artık

Canım benim iki kuzenim tüp bebek yaptırdı birkin oğlu 5 yaşi a geldi diğerinin kızı 2 yaşını geçti hatta anlatmistim kızı doğdu 40 çıktıyı gün doğal yolla hamile kaldı ikinci kızı oldu bile bu senede kuzenimin karısına yapıldı tüp bebek ona doktor demiş boşuna uğraşmayın tüp bebek diye ilk sefer de tuttu kızı olcak onunda sanırsam 15 felan bulmuş diğer embriyolarida dondurtmuslar

X