Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz de 6+5 .Kanamaniz mı var? Ben de çok fazla kaygılayım ama ne var ki olumlu düşünmek zorundayız. Rabbim doğacak dediyse doğacak bebeklerimiz. Sağ salim kucağımiza alırız Allah'ın izniyle.
Aynen canımm aminnnn inşallah Allah'ın bir lütfu bu duygu endişelerle kendimizi strese sokmaya gerek yok.Normal akışına bıraktım ben.Haftaya kontrolümüz var.ara ara sarı akıntım oluyor benim sende de oluyor mu? İç camasirimda sapsarı oluyor hergun degistiruorum acikcasi daha onceki hamileliği de de oluyordu zaten ilk ordan anlamistim hamile oldugumu normal sanirim

Canım ya beni de ağlattın
Dediğin gibi zaten riskli bir durum vardı
Benim doktorum vücut sağlıksız bebekleri atar demişti
Çok zor ,seni anlıyoruz desek de yasamafan hiçbirimiz anlayamayiz.
İnşallah en kısa sürede yeniden müjdeli haber alırsın
Olumlu düşünmeye çalışın,sağlığına ve psikolojine iyi gelecek şeyler yapmaya çalış
En kısa sürede iyi haberle gel buraya inşallah

poncikvegece kuzum cok geçmiş olsun bizler kul olarak her yasadığımız acı olayı kötü olarak nitelendiriyoruz ama Rabbim bizim için her zaman iyisini nasip ediyor. İnşallah çok yakın zamanda tekrardan saglıkla kucağına alacağım hayırlı evlat nasip etsin

Ben hamileyim diye sağlık ocağına gidince onlar da idrar testi yapmıştı bizim evde yaptiklarimizdan (bat artı 4 )
Ben de ertesi gün özel bir tıp merkezinde yaptırdım 1500 lerde çıktı
İlk testi evde gecikmenin 3.guhunde yapmıştım çok koyu değildi ama hemen çıkmıştı

Kesinlikle öyle .. biz burada hem sevincimizi hep üzüntümü pylaşıyoruz..
Napıyorsun canım, amniyotik bant kaç mm di senin, bir sonraki kpntrolün ne zamandı? Gerçi netten okuduğym kadaryla 20.haftalardan sonra bayaa risk kalkıyomuş zaten hiç sıkıntı olmuyomuş. Bana da dr 9.haftada görmemiz çok iyi ilerde bu minicik kalıcak belkide göremicez, ilerideki haftada farketsek o zaman riskli derdim hiç bi risk yok dedi. Aklıma getirmiyorum sorun olmaz inş diyorum ama haftaya randevuyu da çok merak ediyorum. Detaylı bakıcak zaten dr. hatta radyolağa yönlendirip bakarız demişti bakalım. İnşallah güzel haberlerle dönerim haftaya

Onu bilmiyorum cnm hadi bakalım inşallah güzel sonuçlar alırsın

Inşallah bakalım kuzum senin vesilense belki tüp bebek olacak kuzenimin tek seferde tuttu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…