Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim normal akıntım da sarı zaten, şuan da oluyor.

İnşallah çok çok güzel haberlerle gelirsin canım İnsanın elinde değil stres olmak ama sen mümkün oldukça minimuma indir stresini. Senin doktor baya güzel konuşmuş keşke benimki de öyle konuşsaydı da o kadar üzmeseydi bizi Benim bant için tam mm söylemedi içimde süphe kaldı bende bir hafta sonra direk şehir hastanesine gittim ve riskli gebeliklere baktırdım öyle birşey yok dediler benim doktor benzetmiş. Bak sana o utrasyon sonucunu da atayım karşılaştır inşallah seninde benzetmedir

Eklentiler

• image.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 31
poncikvegece canımm, ne kadar üzülme desekte bunun tesellisi yok biliyorum. Rabbim verdi rabbim aldı en kısa zamanda en hayırlı zamanda gelsin bebişin, bol bol dua et kendini dinleme sakın.. Of çok üzgünüm

Kizlaar günaydinn resim atiyorum bi bakarmisiniz.. Daha ilk denememiz oldugu icin pek anlamiyorum.. Pik den sonra tekrar koyulasti.. Bat 18.07

Kizlaar günaydinn resim atiyorum bi bakarmisiniz.. Daha ilk denememiz oldugu icin pek anlamiyorum.. Pik den sonra tekrar koyulasti.. Bat 18.07 Eki Görüntüle 2286815
cok değişik bi ovulasyon testi ilk defa gördüm böyle mavili
ama 5,7 de pik gibi gelmedi bana tam yaaa cok koyu değil çünkü bilemedimm batada 9 gün kalmış bence devam edin yapmaya daha geç yumurtluyo olabilirsinizzz bunlar bana cok koyu gelmedi :)

digital ovu testlerinden kullandim orda pik 5 temmuz gösterdi ordan biliyorum ondan sonrakide pazar günü yaptigim en sondakida bugün yine

tatlım dün ben sana cevap vermeyi atladım galibaaa
benim bi sonraki dr kontrolum 12. haftada 27 temmuzda gidcem :)
senin nasıl gidiyor bidaha ne zaman çağırdı 2 li test için birşey dedimi
ya hem 27 sinde oraya gideceksin hemde bizi eve çağırıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…