Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyon tarihim zaten 10 Hazirandı onu düşünürsek 20-25 günlük gebelik gibi duruyor o zaman normal oluyor demi sadece kese görülmesi de
Canım ben ilk gebeliğimde 4+5 te gitmiştim ilk o zaman rahımde sadece klınlaşma vardı. 5+4 de kese + bebeği görmüştüm .
Ama bu herkes o süreçte görcek diye bişey yok.
Mesela o gebeliğiöde kalbi durmustu bebeğimin .

Bak bak listede bat’ım bilem yok niye böyle olmuşumki ben
Neden acaba benı etiketledin mi etiketlediysen ss almısımdır pc ye geçemedim 1 yıldır ay sormayın boya badanay giriştik valla kendimde değilim yarında kızın odası geliyo pnuda bir hlledeyım 3 ay yatcam

Kızlaarr nasılsınızzz

Ya bişey sorucam
Ben kadın doğuma gittiğim de alttan muayene mi edecekler kesin mi bu ?

Bi arkadaşım alttan bakmadan anlamazlar
Dosya açmazlar sana dedi

Ama ben yapamam galiba

Ben gidip bebek için sağlıklı bir bünyeye sahipmiyim diyerekten tahlil falan yaptırmak istiyodum ultrasınla bakılma olmuyor mu

Alttan muayene şart mı yani

şart canım bende daha yeni gittim korkulacak bir şey yok inan ki anlamıyorsun bile hemencik bakıyor

Rabbim bu bebişini sağlıkla versin inşAllah kucağına canım. On gün sabır bakalım

baksa da bir işe yaramaz tahminde bulunur herhalde

Sağolın kızlar inşallah cesartimi toplayıp gidebilirim

Ben hamilelik öncesinde kontrol amaçlı muayeneye gittim önce alttan muayene etti sora ultrasonla baktı. Hem alttan muayenede lezyon vb şeyler varmı onlarda anlaşılır zaten normalde de düzenli olarak kontrol ettirmek gerekir.

Yazmayı unutmuşumdur kız H E bacıım 13 temmuz yaz kuzum sen oraya

Valla künbişim ben çalıştığıma inanıyorum. Hoşş ne ovi ne bişi hiç bakmadım günü tuttumu tutmadımı bilmiyorum
Hopladım zıpladım her bir haltı yaptım şimdik evde tırmalıyom tatil sonrası daha zormuş 2gündür 5 kere çamaşır makinası çalıştırdım daha da yığınla var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…