Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bişi olmaz kuzum hoplamakla bu aşamada :) inşallah çalışmalarının karşlılığını görürüz bu ay kıpkırmızı iki çizgiyle

Kızlar haber vermek için girdim çok kötüyüm.. maalesef bebeklerimin 2 sinin de kalbi durmuş
Ya canım çok geçmiş olsun
Hakkında hayırlısı böyleymiş nolur kendini çok yıpratma
Bu süreçlerden bende geçtim . Bütün sorularında yardımcı olabılırım .
Allah yardımcınız olsun

Ya korkmaktan değil de ben eşime daha yeni alıştım açıkçası hala bile zorlanıyorum bazı zamanlrda ondan dolayı çekiniyorum

Evlendikten 5 ay sonra birlikte olmayı başarabilen ben de hep derdim alttan baktırmam, baktıramam, yapamam diye..
Ama öyle olmuyomuş gerçekten isteyince insan herşeyi göze alıyo. Rahim filmi isteyince doktorum çok korkmuştum çok kasılmıştım anlatamam ama sonrasında o kadar alıştımki o çatala.... Rahim filmine göre hiç bişey bana göre.
En fazla alttan muayne olursun insAllah daha sorunla karşılaşmazsın hayırlısıyla da güzel haber alırsın kuzum Alttan baktırmam diye düşünme hatta doktor bakmasa bile diyebilirsin Allah korusun ultrasonla göremeyecegi bişey de olabilir.

poncikvegece cnm çok cok üzüldüm gerçekten
Rabbim tekrar sağlıklı gebeliklernasip eder elbet
Sen iyi ol yeterki esinle birbirinize destek olun herşeyin ustesinden gelirsiniz ins

Canım benim muayene korkulacak bir şey değil.sadecw doktoru çok iyi araştır .ve kendini kasma :)
Belki enfeksiyonun var,ya da kist ,miyom gibi bir şey var hamileliğe engel
Muayene olmadan bunu bilemezsin
Dişçiye,dahiliyeye gitmek gibi bir şey bu
Evlendigimden beti her yıl düzenli olarak kontrolden geçiyorum ben.smear testi yaptırıyorum.Allah korusun herhangi bir sorun varsa baştan tedbirli olmakta fayda var
Arkadaşlarına danış,forumlara bak.ya da hangi hastanede doğum yapmayı düşünüyorsan ordan içine sinen bir doktor bul bir an önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…