Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ooo baya varmis acaba carsamba doktor icin erkenmi ozman

Ooo baya varmis acaba carsamba doktor icin erkenmi ozman
Biraz erken canım , yani bana göre..
benim değerim ilk adet günüme 2 falan vardı 200 lerde idi.. o zaman da yaklaşık 1 hafta bekleyip öyle gitmiştim. sadece kan değerlerime baktırmıştım 2 kez.. zaten birinde 200 çıktı 2 gün sonra adet günümde 800 civarı çıktı sonra 1 hafta bekleyip öyle gittim keseyi gördük.. yani Çarşamba biraz erken bence.. Ama tabi senin içinden nasıl geliyorsa öyle yap. Ben olsam gitmem ama bi 10-15 gün beklerim.. Pazartesi günü son defa kan veririm.. sonra da mesela ayın 17-18 ine randevu alırdım :)

Evet pyle yapiyim bende doktorda kan degerlerime bakicaktir sadece

Evet pyle yapiyim bende doktorda kan degerlerime bakicaktir sadece
Aynen canım.. Benim değerlerim 4 -4 arttığı için 1 hafta sonra göründü.. belki az artış olsaydı 2 haftayı bile bulabilirdi.. ilk gittiğimde de zaten sadece keseyi gördü değerler fazla olmasına rağmen daha snra bebekler göründü

inşallah en hayırlı vakitte yavrularımıza kavuşuruz.. beklemek çok zor seni anlıyorum canım. söyleyince kısa geliyor ama yaşarken o kadar uzun ki..

Aminnn canmm
Bilmez miyim canm 1 ay bile isteyince bekleyince uzun geliyor, Rabbim tez zamanda nasip etsin hayırlısıyla sağlıkla inşAllah

Hayirli olsunn canimm allah sag salim kucagina almayi nasip etsin

çok teşekkür ederim güzel yorumun için. Allah razı olsun

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. peki nelere dikkat etmeliyim ilk gebeliğim olacak, önerebileceğiniz bişeyler var mı
Canım hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder Bol bol dinlen uzan elma tüketmeye calış bol su iç yüksek yerler uzanma ağır kaldırma ceviz falan doktorun söyler ye diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…