Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum en az 1 regl gör .
Regl gördüğünde değerin sıfırlancak Allahın izniyle

Kendimi okudum sanki burda Değerleri nasıl canım aynı durum bzde de var

Kizlaar ben yeniyim ya burlarda bana bi anlatsaniza bu sat, bat, pik fln ne anlama geliyor? Yurtdisindanim ben onun icin pek anlamiyorum

Bide birini etiketlemek idteyince nasil oluyor?

Kizlaar ben yeniyim ya burlarda bana bi anlatsaniza bu sat, bat, pik fln ne anlama geliyor? Yurtdisindanim ben onun icin pek anlamiyorum

Canım :) ,
Sat; son adet trihin
Bat; beklenen adet tarihin yani gelecek adet günü
Pik, ovulasyon yani yumurtLama ile ilgili bir şey yumurtlama günü felan herhalde Ovulasyon testi hiç kullanmadığım için tam bilmiyorum bende

birini etiket içinde isminin başına @ koyuyorsun

hazır mısın başlayalım mı :))

bat beklenen adet tarihi
sat son adet tarihin
ovulasyon kitleri var onda iki çizgiyi de koyu gördüğün zaman pik olmuş oluyor mümkünse ondan önceki günleri pik gününü ve sonrasını değerlendiriyorsun...
az çok okuyarak değerlendirme ne demek, öğrenmiş olduğunu düşünüyorum
birini etiketlemek istediğinde @ işaretini kullanıyorsun.. :)

Ozamaann yaziyorummmm
Bat 18.07
Pik de bugün 05.07
Iyiki varsinizzz böyle sizlerle beklemeside daha eylencelii
H E canimmm ugurlu listeye benide eklermisinnn
Canım bugün ise, bugünü yarını ve pazarı değerlendir sen
ne olur ne olmaz Bizde geçtik o yollardan çok uğraştıkk ey gidi eyyy

Kızlar Merhaba;
Grubunuzu uzaktan takip ettim ama sizde ekli değilim misafiriniz olarak bana yardım eder misiniz.
dün hamile olduğumu öğrendim. ancak KD acile gittiğim için pek konuşamadık. beta hcg 1484 çıktı. 15 gün sonra kalp atışına gel dedi.
sizce değerim nasıl, ve ben ne kadarlık gebeyimdir yorum yapabilir misiniz.

Hayırlı Olsun..
Yaklaşık 5 haftalık hamilesiniz..
10 gün sonra kalp atışı duyulur büyük ihtimalle :)

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. peki nelere dikkat etmeliyim ilk gebeliğim olacak, önerebileceğiniz bişeyler var mı
Valla canım bende öyle çok bilmiorum açıkcası :)
Benim de ilk gebeliğim ama söylenenleri söyleyeyim sana , çok yorma kendini. yüksek bir yere uzanmamaya çalış ağır kaldırma sigara içiyorsan tüketme.
bol bol su iç :)

Yani bunlar söylenenler tabi ki.. Ben 5-6 haftalık hamile idim cama çıkıp cam silmiştim :) Yani onu veren de alan da Rabbim.. Yiyecek ekmeği varsa bir şekilde gelecektir dünyaya.. Biz gene de biraz dikkat edelim ama açıkcası çokta sakınmıyorum.. Sakınan göze çöp batar misali :)

Bata 6 kala 17 bugun 4 var yine verdim

Bata 6 kala 17 bugun 4 var yine verdim
Baya erken davranmışsın
Bugün 30-35 leri görmesi gerek hayırlısı ile :) Birdahi kan değerinde de Pazartesi falan 70-80 civarı olur ise bu iş olmuş demektir Allahın izni ile
Aama tabi daha çok yeni olduğundan dolayı.. Keseyi vs görmek için epey bekleyeceksin yaklaşık 15 gün kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…