Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum acını tazelemek istemediğimden sormadım ama merak da etmedim değil Senin gebelik neden sonlandı seni incitmiyceksem

Yok kız ne incinmesi verende allah alanda boş gebelik canim iki kese vardı ikiside boştu bebek gelişmemiş benimki büyük ihtimalle demirden kaynaklandi doktor dedi bölünürken bi problem oluşmuş diye benim demir tahmini 200 300 buldu o dönem çünkü hamile kalana kdr her hafta devit3 amp ictim doktor çok kızdı daha yeni sınıra ulaştı güneş yasağı bazı yicekler felan yasakti bugün kalktı hepsi şükür

ben artık negatif çizgi görmekten o kadar sıkılmıştım ki test bile yapmıyordum sırf doktor randevumuz var diye yaptım yoksa yine yapmazdım

Evet okumuştum bende bitane test kaldı toplu almıştım aon bitane kalmıştı eşime dedim şimdi ne zaman adet olacağım belli değil ama tahmini zaman geçene kadar hatta fazla geçtiği zaman yapmayı planlıyorum o derece oda belki yaparsam çünkü bida bu ler erken öğrenmek istemiyorum sen çok iyi öğrendin bidaki hafta kalp atışını bile duyarsın belki bu arada keseyi gördünüz dimi öyle okumuştum sanki

Merhaba guzl hanimlar. Bisey sorcam ya. Afedersinz ama simdi bu uzayan akinti oldgunda yumurta catlamis mi oluo yoksa catlamanin yaklastginin gostergesi mi

Kişiden kişiye farkediyor benimki çatlamadan önce oluyor kimisinde catladiktan sonra ovi kullansan aslında en azindan bilirsin yada ağrılarından anlamıyormusun çatladığını yadaherseyi boşver akinti başladı mı iki üç gün üst üste yap illa biri tutar kısmeti geldiyse

Ben sordum gelmene gerek yok dedi ama bana korunma da vermedi kanaman bitince başlayın dedi için dedim bi baktirayim değeri bileyim bu kadar yüksek çıkacağı ni hiç düşünmedim ebede dedi bidaki hafts yine gel düştüğünü görelim dedi bakalım kanamam olmadi olsa düşerdi bence şimdi şimdi pembe şeklinde az akıntim oluyor ara ara

Gecen ay ilk defa dinledim kendimi anladim o zamn yumurtlmdgimi. Bizimksii tembellik yapinca elde var( 0 ) sifir. Bu ay da ovu testiyle takip edim dedim. Planda olmayan bi durum oldu sehir disina ciktm. Herifi birakip geldim kaldim mi dımdızlak burda . Daha reglmin 9.gunu . Bu ne hiz ayol .
Gecen ay tam ortda yumrtldim. Buraya geldm diye de tersi oldu . Kismet artk bakacZ

Meraketme ozaman 12. 13. Günü bulur yine çatlaması yani inşallah öyle olur yetisirsin herifine herşey kısmet ya onun vakti geldiği zaman illa birşeyler sebep olacak biz tez canliyiz ne yazıkki

Cok tesekkur ederim daha bata 6 var ins saglikli ilerler
Yaaa inanmıyorum kafamdan attigim meşgul olduğum ay tutkunun bir örneği daha oldun tebrik ederim canım sağlıkla ilerlesin . Yumdan cok önce ve çok sonraki ilişkilerin tutmuş olması da ayrı şaşırtıcı Rabbim ol desin yeter ki ..

Aynen canım ben hiç beklemiyordum adet gelecek gibi his vardı hep keseyi gördük çok şükür haftaya perşembe kalp atışı için gidicez

Rabbim yine nasip etsin hamileliği sağlıklı bi şekilde inşAllahh kuzum

inşallah en hayırlı vakitte yavrularımıza kavuşuruz.. beklemek çok zor seni anlıyorum canım. söyleyince kısa geliyor ama yaşarken o kadar uzun ki..

Kizlar kafaya takmayin relax .10 yil once hamile kaldigimda ben o ay diş dolgusu.antibiyotik.morfin bide yaz temizligine baslamıştim halimı kaldıramıstim karyola cek evi alt üst etmistim agır işler hamile oldugumu bilmeden ama sonra dusuk tehlikem olmustu ögrenince Kafadan atinca gelio bebisler.Gerci ben kafadan atsamda olmuyor esim azosperm olursa mucize olur Bugunde basladm yaz trmizligine bata 3 gun kaldi ama umrumda degil verecek allah hersekilde veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…